Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash praha


jakubgaluszka

Otázka

čau chci se zeptat kdo flashuje v praze na počkání do normálních cen...

chtěl bych vědět jestli má dobrý ohlasy(nechci prijit o prachy)

a jestli flashuje na tu nejnovejsi verz(asi jo:)) dik vim ej tu dost topicu ale polovina lidi skoncila apod dik :)

nejlip blizko prahy 9 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
doporucuju velice kvalitniho kanalizatora ("kanalizator") najdes ho tady na foru myslim ze v sekci prodam nebo tak ma svuj topic, mohu jen doporucit vse vysvetli, rad poradi, skvele si s nim pokecas a mas to na pockani, fakt super typek

někdo tu psal že už to dělá jen přes poštu že mu pošlu xko flashne a pošle zpět což jje na dlouho(jinak bych ho bral...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.za kolik?(a asi na ten nejnovější co :) )

2.a když to půjde na reklamaci vratí původní FW zadarmo nebo za to chce peníze?

jo a ještě dotaz když budu mít nejnovější FW tak nemusím hru nějak patchovat? stačí vypálit a hrát?(na live nechodím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a ještě jedna věc(nemůžu použít edit protože mi blbne)

1když budu mít nejnovější verzi flashe(což bych měl mít :D až si ho nechám udělat)

tak musím něco s tou hrou dělat?(furt čtu nějaký patche a 3d wave bo co nebo jen stáhn ua projedu v abgx a vypálím...?)

kdyžtak mi to někdo objasněte co je co co mám dělat apod

2a jestli my pujdo ustarší hry(assassins credd nebo s nima budu muset něco dělat?)

3prosím zodpověení dotazu co jsem psal nademnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tezko... zalepis to plombou a doufas ze ¨ti nebudou kontrolovat mechaniku ;) ...

kazda mechanika a xbox maj za 1) dvd key, coz neni problem..

ale ve vyrobe maji uz spojenej xxxx desku a xxxx mechaniku a pokud by jsi dal na tu xxxx desku xxxy mechaniku a oni by to kontrolovali tak je jim to jasny :)

pokud jde o problemy s mechanikou da se koupit nova... myslim teda ;), pokud RROD apod. das plombu a modlis se aby ti nekontrolovali mechaniku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze kdyz budu mit flashlou lite on od toho spaceman-a a budu mit rrod tak to vlastne muzu jen odeslat zadny vraceni puvodniho FW...

jedine ze bych si u nej rovnou koupil flashlpu mechaniku a on by mi ji vymenil za tu lite-on... :/ ale to jsou zas 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu