Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 10


Scoty1468623919

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo s tím musím souhlasit, ta FIFA po delším hraní jaksi nebaví, je to celé takové krkolomné.. No už ať je venku Pejsek.. Ale ta licence tu má FIFA bezesporu navrcholu, bomba, navíc přibyla česká liga a další ligy, je tam toho moc a dost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fifa 10 je absolutne nejlepsí, protoze mic jezdí krásně po hristi a hraci se pohybuji neuveritelne dobre.Nejakej Pejsek na nej nema, ten ma ovladani na prd a hur a ani nema licence tymu.Fifa zabavi na hodne dlouho, lepsi fotbal jsem uz dlouho nehrál

moc s tebou nesouhlasim a nechápu jak můžeš hodnotit peska když ještě nevyšla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fifa 10 je absolutne nejlepsí, protoze mic jezdí krásně po hristi a hraci se pohybuji neuveritelne dobre.Nejakej Pejsek na nej nema, ten ma ovladani na prd a hur a ani nema licence tymu.Fifa zabavi na hodne dlouho, lepsi fotbal jsem uz dlouho nehrál

tak ted jsi rekl blbost fifa je moc komercni rikam balon se pohybuje po stejne draze je to uplne furt to dokola prihravka strela a furt mič leti na branku a v pro evu je to vse nevyspitatelne je to nejlepsi fotbal i kdyz fifa ma licence fifa je proste o ničem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve hře jsem narazil na naprosto fatální bug a určitě nejsem sám.. Jak je možné, že tým, za který hraju Českou ligu, hraje napodobeninu Champions League 2x??? Prostě dvakrát nasazen ve dvou různých skupinách - nepobírám!

Vytvořit si vlastního hráče? Tu možnost jsem nenašel. Vytvořit si vlastní rozestavení? Možnost chybí, pouze si vybrat z předem nadefinovaných. Změnit čísla hráčů, vyměněných z jiných týmů? Pouze v režimu sezóny, či-li po každém novém rozehrání to dělat znova a znova. Ukládání opakovaných záběrů? Vůbec! Komentář a zvuky? Naprosto otřesné, pořád to samé dokola, dokonce mi přišlo, že snad "nehvězdní" hráči ani jmenováni nejsou a když už, tak jednou za uherský poločas... Jediné, co stojí za zmínku, jsou "Výzvy". Jejich plnění nějaký čas zabere, jenže odemknutelného materiálu je tak málo, že počáteční motivace ve výsledku opadne.

Inu FIFA..... Snad bude PES2010 kvalitní náhradou pro fotbalovou duši 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem našel takovýto bug: Dostanu červenou kartu, hráč odejde ze hřiště, ale jakoby se převtělí v někoho jiného -> červenou kartu dostane třeba Rosický, ale pak tam běhá Ronaldinho s Rosického hlavou..:D:)

Další bug: Cristiano Ronaldo kope přímáky levačkou! :D

3.bug: Dal jsem hlavičku, balon spadl na horní síť, propadl do branky a byl to gól! :D..

Ta FIFA 10 je celkem zábavná hra, ale po čase omrzí a absence editoru hráčů, čísel, kopaček, nemožnost uložit si gól..

No zkrátka se nemůžu dočkat 3.listopadu, až vyjde PES 2010 :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to jsou věci, to jsou věci, zkrátka fifa od ea sports, hraje jen na licence a podstata hry, kterým je hra samotná "fotbal" chybí, fifa suck! Ať žije král pes!

presne v pro evu nemusi byt ani licence a proste jde videt ze to je fotbal navic takove bugy jako ve fife v pro evu nejsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu budou zase hádky,co je lepší jestli fifa nebo Pes...:dozey:

Já mám radši fifu a těch pár bugů prominu než hrát za nějaké smyšlené hráče a týmy :)

??? uz nejakou dobu maji hraci spravne jmena!!! jestly te bavi furt to same tak bych volil fifu ale to ty vis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostanu červenou kartu, hráč odejde ze hřiště, ale jakoby se převtělí v někoho jiného -> červenou kartu dostane třeba Rosický, ale pak tam běhá Ronaldinho s Rosického hlavou..

Na toto jsem narazil taky, stačí třeba i, aby hráč byl vystřídán a pak tam běhá jeho hlava, převtělená do jiného hráče:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuju sekání na fatu 5.50 A... a zvlášť když prší nebo "sněží" ..

Fifu sem měl vždycky rád, ale teď u mě skončila. Hraju za spartu, asi desátou sezonu, nejlepší hráči, na kontě skoro 200 melounů, prostě suprtým a na konci sezony mi tam skočí další zápas jablonec-jablonec kde se hráči tvářej jako že sou ve spartě.. utkání odehrajou stejný sparťani proti sobě v dresech jablonce, nějak to skončí a po účetní obrazovce sek chyba konec a psp může letět na zeď.. zkoušel sem jen pes 6, nebo co to bylo a Bunatek(místo blažek) v brance sparty mě fakt nebavil.. pes 10 ale zkusim určitě..

PS: další ohromná EA debilita ve fifě je, že v hledání se nedá nastavit libovolnej tým a zároveň libovolnej stav, tzn, že tam musíte mít vybráno třeba volný hráč, k přestupu atp, aby se hledalo ve všech ligách.. to hledání je na PYTEL! FIFA 10 = zklamání největšího kalibru(co se samosebou psp týká)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuju sekání na fatu 5.50 A... a zvlášť když prší nebo "sněží" ..

Fifu sem měl vždycky rád, ale teď u mě skončila. Hraju za spartu, asi desátou sezonu, nejlepší hráči, na kontě skoro 200 melounů, prostě suprtým a na konci sezony mi tam skočí další zápas jablonec-jablonec kde se hráči tvářej jako že sou ve spartě.. utkání odehrajou stejný sparťani proti sobě v dresech jablonce, nějak to skončí a po účetní obrazovce sek chyba konec a psp může letět na zeď.. zkoušel sem jen pes 6, nebo co to bylo a Bunatek(místo blažek) v brance sparty mě fakt nebavil.. pes 10 ale zkusim určitě..

PS: další ohromná EA debilita ve fifě je, že v hledání se nedá nastavit libovolnej tým a zároveň libovolnej stav, tzn, že tam musíte mít vybráno třeba volný hráč, k přestupu atp, aby se hledalo ve všech ligách.. to hledání je na PYTEL! FIFA 10 = zklamání největšího kalibru(co se samosebou psp týká)

ocekaval jsem od fifi vice :( ale taky me zklamala takze cekam na pro evo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu