Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 10


Scoty1468623919

Recommended Posts

Není,je to chyba na obalu hry...

Jinak letos(díky tomu že mám flash) jsem zkusil PES 2009...a jako fanoušek Fify(teď už bejvalej) jsem docela čuměl...PES jsem předtím nikdy nehrál a teď mě úplně dostal...porážet ve Fifě na nejtěžší úroveň kohokoli s kýmkoliv nebyl problém...výsledek Teplice 10:0 Barcelona-no fuj...a v PES mám problémy porazit s LFC třeba takovej Kalmar na tu druhou nejnižší...a vůbec je všechno realističtější a Torres vypadá jako Torres,ne ten hnus ve Fifě...takže když jsem po čase zapnul Fifu 10,tak jsem ji zase vypnul,protože je to děs...jinak mám FAT Gen-D a Fifa se mi tam taky trhala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ve hře jsem narazil na naprosto fatální bug a určitě nejsem sám.. Jak je možné, že tým, za který hraju Českou ligu, hraje napodobeninu Champions League 2x??? Prostě dvakrát nasazen ve dvou různých skupinách - nepobírám!

Vytvořit si vlastního hráče? Tu možnost jsem nenašel. Vytvořit si vlastní rozestavení? Možnost chybí, pouze si vybrat z předem nadefinovaných. Změnit čísla hráčů, vyměněných z jiných týmů? Pouze v režimu sezóny, či-li po každém novém rozehrání to dělat znova a znova. Ukládání opakovaných záběrů? Vůbec! Komentář a zvuky? Naprosto otřesné, pořád to samé dokola, dokonce mi přišlo, že snad "nehvězdní" hráči ani jmenováni nejsou a když už, tak jednou za uherský poločas... Jediné, co stojí za zmínku, jsou "Výzvy". Jejich plnění nějaký čas zabere, jenže odemknutelného materiálu je tak málo, že počáteční motivace ve výsledku opadne.

Inu FIFA..... Snad bude PES2010 kvalitní náhradou pro fotbalovou duši 8)

vy mozna mate stahnutou verzi ale ja mam origo a je to goood newim jak vy ale me proste prinde lepsi fifa nez pes ale je mozny ze pes10 bude lepsi ale ja mam pes09 a fifu 09 na ps2 a prijde mi lepsi fifa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam pes09 a fifu 09 na ps2 a prijde mi lepsi fifa

myslím že je to tady o fife a psovi na psp a ne na ps2

porážet ve Fifě na nejtěžší úroveň kohokoli s kýmkoliv nebyl problém...výsledek Teplice 10:0 Barcelona

Tak to jsi hrál nějakou jinou fifu 10 ne?

Když hraju Fifu na 3 úrovni obtížnosti tak mám někdy problémy vyhrát, takže že ty vyhraješ 10:0 na nejtěžší úrovni bych chtěl vidět. Jinač fifa má hezčí grafiku než čokl a lepší pohled na hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že je to tady o fife a psovi na psp a ne na ps2

Tak to jsi hrál nějakou jinou fifu 10 ne?

Když hraju Fifu na 3 úrovni obtížnosti tak mám někdy problémy vyhrát, takže že ty vyhraješ 10:0 na nejtěžší úrovni bych chtěl vidět. Jinač fifa má hezčí grafiku než čokl a lepší pohled na hráče.

Dáme zápas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se optat jak je to s konfigurací ovládání na PES 2010 a Na FIFĚ 10?

Měl sem fifu 08, a tam byly pouze určité přednastavené možnosti, takže třeba sprint sem si nemohl dát tam kam sem chtěl, je to ted u těch nových fotbalů stejné? Předem dík za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se optat jak je to s konfigurací ovládání na PES 2010 a Na FIFĚ 10?

Měl sem fifu 08, a tam byly pouze určité přednastavené možnosti, takže třeba sprint sem si nemohl dát tam kam sem chtěl, je to ted u těch nových fotbalů stejné? Předem dík za odpověd.

U Fify 2010 to máš přednastavené...akorát si můžeš nastavit,jestli budeš hráčem pohybovat na analogu nebo na směráku...a co se týče PES 2010,tak tam máš také pouze přednastavené,akorát nějaké menší změny jako Long Pass Mode,ale nějak podle svýho to nejde...bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ho*no...na PSP je nej FIFA,PES ma divnou grafarnu....a kazdej tym v pes se jmenuje nak divne...FIFA je best proste...

souhlasím Fifa 10 na psp je nej kvůli grafice a kvůli velkému množství týmů. Jen by mě zajímalo jestli někdo neví jak se ve Fife dělají fintičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu