Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

chladič s dealextrem??


kingondra007

Recommended Posts

čus lidi chci si koupit nový komp a chtěl bych ušetrit bo mám omezený rozpočet a chtěl bych se zeptat našel jsem na dealextrem tento chladič http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.9522 a chtěl bych se zeptat odvede svou práci dobřebudu mít asi amd X4 965 a nebo intel i-5 přetáktovávat asi budu ale né nják extra co mysliíte bude to stačit?A vubec mam věřit pc komponetum s dealextrem?? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no není nic lepšího než se taky podívat na komenty jinších lidí pišou že je dobrý ale já bych mu až tak nevěřil přeci jen má 4 heatpipe (to už má dědeček ac freezer 7,6 heatpipe) podle mě tvůj procesor uchladí i když pojede ventilátor určitě furt na max.. ja bych ti doporučil zainvestovat určitě se ti to oplatí více i pro pozdější OC.. například něco od Scytche třeba Scytche Ninja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu