Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

mrtve PSP


dukennukem

Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brick to podlě mě není, máš něco se základní deskou, měl jsem psp které mi spadlo a taky svítilo 10 vteřin cca a flash nepomohl. Brick to nebude, jelikož u Bricku musíte vyndat baterku, dioda jen tak sama nezhasne. A pokud se ti ani nerosvítí display ( tmavě - černě ) tak máš smůlu a jedině servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas brick omg... staci si zajit za flasherem at to pres pandoru preflashne (prehraje FW) a pak ti to pojede. odkaz na flashry mas vyse.

a to ze by to mohla byt jina chyba poznas podle toho jestli mas pod baterkou vsechny nalepky (plomby - velkou a malou pod ni). pokud ano, tak to HW neni. za to rucim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas brick omg... staci si zajit za flasherem at to pres pandoru preflashne (prehraje FW) a pak ti to pojede. odkaz na flashry mas vyse.

a to ze by to mohla byt jina chyba poznas podle toho jestli mas pod baterkou vsechny nalepky (plomby - velkou a malou pod ni). pokud ano, tak to HW neni. za to rucim

OT :roll:.. Pokud se nepletu, tak pokud máš brick, PSP se nevypne ( nezhasne ta dioda sama ) a navíc při Bricku se rozvítí display a to vždycky ( tmavě ) Ale jemu dělá úplnej opak. Jak píšu, tohle dělalo mě a Flash se mi nepovedl .. Vsadíme se? :?

eed..Lamster, ale ty nevíš, jestli mu to spadlo, to PSP není jeho, jak píše ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože Michi nestraš ho nejde o žádnej HW problém prostě a jednoduše Brick!Najdi si Flashera v okolí jak bylo zmiňováno a máš po starostech.

Jinak Display se sice rozsvítí u Bricku,ale když to nějak nezkoumáš a nemáš stím extra velké zkušenosti tak se toho nevšimneš :?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu