Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomalý zápis na kartu


kocurstvo

Otázka

No, co tu budu vyprávět. Koupil jsem si PCI slot s USBčkama 2.0, kabel do PSP, rovněž certifikovaný na 2.0 a hle, zápis na kartu (Pro duo 4GB Sony) je pouze 3x rychlejší, než na rozhraní USB 1.1... Je to tím, že jsou Sony čučkaři a neumí udělat MemStick s lepším datovým tokem??? Podotýkám, že když jsem zkoušel zápis na Flashku, fičelo to jak strhané... Díky za připomínky. Mieau :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
No, co tu budu vyprávět. Koupil jsem si PCI slot s USBčkama 2.0, kabel do PSP, rovněž certifikovaný na 2.0 a hle, zápis na kartu (Pro duo 4GB Sony) je pouze 3x rychlejší, než na rozhraní USB 1.1... Je to tím, že jsou Sony čučkaři a neumí udělat MemStick s lepším datovým tokem??? Podotýkám, že když jsem zkoušel zápis na Flashku, fičelo to jak strhané... Díky za připomínky. Mieau :D

spíš to bude fake karta....už se to tady dost řešilo...tady máš tester na kartu

ty dvě složky dej do game150..a pak v psp spusť test...chvíli to potrvá...pak můžeš udělt screen....tak ho sem pak hoď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kemo rad bych, ale když to prdnu do PSP/Game, tak se mi hlásí ta druhá složka jako "corrupted data" a když spustím ten tester, vyjede hláška "The game could not be started. (8002014C).... Co s tím?

Mám FW 3.40 OEA...

Tak ok, už to mám, ale nevím, jak tu mám dát obrázek... Chce to URL adresu.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
spíš to bude fake karta....už se to tady dost řešilo...tady máš tester na kartu

ty dvě složky dej do game150..a pak v psp spusť test...chvíli to potrvá...pak můžeš udělt screen....tak ho sem pak hoď

normálně když píšeš příspěvek tak dej rozšířenou editaci a nahraj tam ten obrázek

no, snad to vyjde, já jsem z toho fora trochu hin :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
se ptam proto,ze ja mam taky sandisk,uplne normalni,zadny gaming,ultra,bo tak a graf je skoro stejnej az na nejaky ty odchylky v zapisu...to teda nechapu,na co jsou pak ty ostatni karty lepsi??

Ta cervena neni o moc lepsi jak modra ;) , za to cerna (ULTRA II, taky ji mam :cheesygrin: ) ma 2x rychlejsi zapis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu