Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rise of The Argonauts


HexeH

Recommended Posts

Založil jsem tento thread abych se dozvěděl něco více o této hře. Mám velmi rád akční hry z dob antických, nebo conanovských. V dobách kdy hra měla vyjít se tvářila jako mega konkurence God of War, resp ze slávy GOW hodně těžila. Obrovská hype bublina praskla a nějak hodně brzo se zapomnělo, že hra vůbec existuje. Podle mne produkt dosahuje kvalit nějaké slabší stupidní akční hry z ps2 která omrzí hned po pár stisknutích dualshocku. Hráli ste ji někdo, nebo i dohráli? Za celou tu dobu jsem nesebral odvahu si ji pořídit, připadalo by mi to jako vyhozené peníze. Je to pravda?

díky za ohlasy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Založil jsem tento thread abych se dozvěděl něco více o této hře. Mám velmi rád akční hry z dob antických, nebo conanovských. V dobách kdy hra měla vyjít se tvářila jako mega konkurence God of War, resp ze slávy GOW hodně těžila. Obrovská hype bublina praskla a nějak hodně brzo se zapomnělo, že hra vůbec existuje. Podle mne produkt dosahuje kvalit nějaké slabší stupidní akční hry z ps2 která omrzí hned po pár stisknutích dualshocku. Hráli ste ji někdo, nebo i dohráli? Za celou tu dobu jsem nesebral odvahu si ji pořídit, připadalo by mi to jako vyhozené peníze. Je to pravda?

díky za ohlasy

Cus, taky jsem o tom slysel jen samy spatny veci, lidem se to moc nelibilo... byli kolem toho jen velky keci a pak hovno :cry: Ale tema te hry me natchlo, bohuzel hru jsem nemel moznost hrat. Tak ti moc neporadim, ale slysel jsem, ze je to az moc velky stereotyp a nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu