Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vynalezaví Číňani ?


Horvy

Recommended Posts

Ahoj mám takovej problém koupil jsem si přes internet novou baterii do PSP Fat ( originál ) hned jak jsem jí dostal jsem jí vyzkoušel a zjistil že zní nejde udělat pandora to by mi tak nevadilo ale co mě rozčílilo baterie vydrží sotva hodinu tak jsem zezačátku myslel že je to normální tak jí 2 tejdny nabiju vybiju a tak pořád dokola v domění že se postupně bude zvětšovat výdrž a právě že nezvětšila ..... :cry: tak jsem se na to podíval pořádně vzal jsem si starou (nefunkční) a porovnal s novou předek má uplně stejnej ale zadek ..... :-( je napsán čínsky tak to beru třeba je objedaná z číny a je pro čínskej trh ale co mě fakt naštvalo nejvíc to je že ta baterka má baj oko 20g a ta stará má tak 100g je to možný ? a tím pádem to dosebe začíná zapadat má to 1. čínskou zadní stranu 2. nejde ztoho udělat pandora 3. ta váha už si myslim něco naznačuje

co si otom myslíte ?

stránka odkuď jsem ji koupil : http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/2149-psp-baterie-sony-original-1800-mah-pro-psp-fat1000-24/

foto dodám kdybyjste chtěli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ok musim nafotit mobilem takže kvalita nic moc mnnt

tak to já jsem tohle neřešil řešil jsem hlavně jestli je originál a originál to neni no tak ted jsem zase oněco chytřejší :D každopádně 300 Kč mě nezabije tak aspon víte naco si dávat pozor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej to je stránka dělaná na blogach ne? Pochybuji, že platí státu za obchod a tak. Vidím to tak na obchodní inspekci.8)

strašný, no maj tam i dokonce návštěvy :/. Opravdu profesionální.

btw: Jejich psaní: Technické informace ,reklamace,servis konzolí ,konzole-help linka každá čárka jinak, mezery xD. Jinak ja bacha: od 1.6.09 jsme plátci DPH !! Tak asi nic, ale rozhodně podle vzhledu už bych si tam nic neobjednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jasnej fake. Vsimni si sedeho prouzku na fotce - je tam zacenzurovany nejaky napis .. neco jako dealextreme.com nebo nejaky prodejce na eBayi.. Prodavaji se prakticky uplne stejne designove baterie, ale je to fake fake fake.

Obchod absolutne vubec nesplnuje podminky eshopu. Majitele na 100% nemaji ani zivnostak (neodvadi tudiz dane), nejsou tam nikde obchodni podminky, kontakt atd. Klidne je muzes napraskat COIce a budou v prdeli, ze se z toho podelaji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jasnej fake. Vsimni si sedeho prouzku na fotce - je tam zacenzurovany nejaky napis .. neco jako dealextreme.com nebo nejaky prodejce na eBayi.. Prodavaji se prakticky uplne stejne designove baterie, ale je to fake fake fake.

Obchod absolutne vubec nesplnuje podminky eshopu. Majitele na 100% nemaji ani zivnostak (neodvadi tudiz dane), nejsou tam nikde obchodni podminky, kontakt atd. Klidne je muzes napraskat COIce a budou v prdeli, ze se z toho podelaji :)

http://www.konzole-prislusenstvi.cz/reklamacni-rad-konzole-prislusenstvi-vse-pro-vasi-herni-konzoli-recenze-her/ :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli ste si někdo přečetl reklamační řád tak doufám že jste se bavili stejně jako já... Myslím si že Obchodní inspekce je tu na místě!

Opravdu : Okamžikem odstranění ochranných prostředků (fólií) se kupující stává oprávněným licenčním uživatelem produktu a zboží již nelze vrátit prodávajícímu

xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu : Okamžikem odstranění ochranných prostředků (fólií) se kupující stává oprávněným licenčním uživatelem produktu a zboží již nelze vrátit prodávajícímu

xD

Tenhle obchod je opravdu masakr tak nějak si ho prohlížím a třeba u ovladače na PS2 na ovladači je nápis Sony a měli dotaz jestli je to originál a oni napíšou ne originál to není! No to je opravdu po mě:wohow:fakt mazec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z toho webu bych nic neobjednal už jenom kvůli tomu vzhledu, začátečnická práce a co se týče tý baterky tak ještě píšou Originál SONY přitom je to nekvalitní čínskej fake, buď rád že PSP neexplodovalo :D

pokuď je to možný, tak jí reklamuj nebo udej a máš vyhráno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu