Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozdíl mezi Ipod Touch 2G 8G a Ipod Touch 3G 8G?


Jonny1619

Otázka

Mohl by mi zde někdo prosím prozradit, jaké jsou rozdíly mezi těmito dvěma modely? Zajímalo by mě to, protože 3G je stejné jako 2G, pouze 32GB a 64GB verze mají stejný HW jako iphone 3GS, takže 8GB verze na tom je stejně jako Ipod Touch 2G.

Snad kromě hned ze začátku nahraného novějšího FW mě nenapadá a hlavně jsem nenašel žádné jiné rozdíly. Co by mě, jako potencionálního zákazníka, mělo vlastně nalákat, abych koupil Ipod Touch 3G 8G???

Díky, dám THX;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Vždyť píši, že právě ten HW je stejný. Podívej, tady je důkaz;)

Not every member of the third-generation iPod Touch family is created equally. Essentially, the 8GB iPod Touch model is still running on second-generation hardware that uses a slower processor than the 32GB and 64GB models and lacks support for new features such as Voice Control, OpenGL graphic support, and advanced accessibility features. As we've already seen with the first-generation Touch, future updates to the iPod firmware may bring features that only the latest hardware will support. Obviously, the 8GB model's $199 price tag makes it attractive to prospective buyers, but be aware that the lower price comes at the cost of performance and a few features.

Zdroj: http://reviews.cnet.com/mp3-players/apple-ipod-touch-third/4505-6490_7-33770783.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mas 1 rok mezinarodni zaruku, ale musis mit taky fakturu o prodeji.

Díky za odpověď;). Co byste volili vy? "Jailbreakovat" Ipoda po každém vypnutí bude asi dost blbé, co? S tím, že po každém vypnutí by Jailbreak zmizel by to znamenalo i to, že by se všechny ty aplikace pomocí něj stáhnuté smazaly?

Takže 2G nebo 3G?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu