Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Podpora CHLAZENí XBOX 36O


xxx

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Tak že bych xbox na nej položil tohle byl jen jedna s tech ktery tam byla videl jsem na netu už nejaky navod podložka ma v sobe vetracky odstranit uvnitr xka ten plech udelat dirky do plastu možna by to nebyla ani potreba

No a to sekani? máte nekdo vysvetlení? muže to byt tím prehratím? a jestli máte nekdo zkusenost s chybou UNREADABLE DISC 1.CLEAR DISC a jeste cosi pise mi to Tomb raider a FIFA 10 mi nejde vubec zapnout jenom nacita a pak scerna obrazovka DIK moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No a to sekani? máte nekdo vysvetlení? muže to byt tím prehratím? a jestli máte nekdo zkusenost s chybou UNREADABLE DISC 1.CLEAR DISC a jeste cosi pise mi to Tomb raider a FIFA 10 mi nejde vubec zapnout jenom nacita a pak scerna obrazovka DIK moc

už jsem ti říkal že hraj GTA IV a rozluč se brzy se svím Xboxem. Přehřívá to grafický čip a další věci tak to si snad dokážeš vyvodit že se ti to přehřeje. Nedivím se že ti ostatní hry nejdou. Tyhle hodně starý Xka bez HDMI jdou pěkně rychle doháje. Není se čemu divit že se takhle chová. K té chybě to je snad logický co tam píšou ne? Vyčisti disk (zřejmě ho máš poškrábaný atd...) prostě to nečte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale...kámoš to měl a naprosto bez problémů.... myslíš nebo to víš? neplašil bych zbytečně lidi...

vím, teda pokud to lidi nepsali jakože si to vymysleli. Ale konkrétně jednomu kámošovi se to odpálilo díky gtačku a vlastně i mě se dorazila díky GTA IV. Viz. moje poslední hraná hra :D

//EDIT: a s tím že se při hraní GTA IV hodně zatěžuje grafika to je opravdu potvrzená věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

j souhlasim s ignitonem gta iv je super parba ale doporucuju teda hrat ji min protoze kdys se ti sekne obras tak se to doopravdy prehrejva myslim kdyby si ho chvili nechal jeste musteni se seklou grafikou tak za chvili ti svitej 2 cerveny pruhy jako prehrivani a resetnul bys xko a dost mozna by si mnel RROD ver mi mne se to stalo a xko mne tady lezi v krabice na reball gpu

//edit1:sry doslomi trochu mimo misu jinak takhle ta podlozka je pekna blbost ja bych radsi investoval do vodniho chlazeni a muzes vygamovat dyl nez na elite :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vím, teda pokud to lidi nepsali jakože si to vymysleli. Ale konkrétně jednomu kámošovi se to odpálilo díky gtačku a vlastně i mě se dorazila díky GTA IV. Viz. moje poslední hraná hra :D

//EDIT: a s tím že se při hraní GTA IV hodně zatěžuje grafika to je opravdu potvrzená věc...

Když se xko má přehřát tak se prostě přehřeje a nemusí to být GTA4 muže to být v podstatě jakákoliv hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když se xko má přehřát tak se prostě přehřeje a nemusí to být GTA4 muže to být v podstatě jakákoliv hra...

to je jasný, ale on tu píše že se mu to u GTA IV seká. Já mu říkám že GTA IV jako jedna z mála her zatěžuje Xbox 360 více než je zdrávo. Nemluvím tu o všeobecných hrách ale konkrétně o GTA IV. Už se to tu blíží na OT. Pište k tématu. na otázku proč se mu GTA IV sekne byla zodpovězena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ehm a ty si jako myslíš že jiný hry Xko nezatěžují? Je víc her, s lepší grafikou než GTA IV. Já mám taky tu nejstarší verzi Core s chladičem Xfan cooler (dva vetraky vzadu navic) se pri nonstop parbe (dri dny) 5hod denne nezasekla ani jednou.

Edit: jo no sry sem blbej.

No asi to je přehříváním. RADA: kup si nějakej přídevnej větrák, používej Xko na stojáka, kdyžak ho podlož, neměj ho u topení atd xD, zkus profouknout chlazení.

A nebo můžeš mít v háji DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ehm a ty si jako myslíš že jiný hry Xko nezatěžují? Je víc her, s lepší grafikou než GTA IV. Já mám taky tu nejstarší verzi Core s chladičem Xfan cooler (dva vetraky vzadu navic) se pri nonstop parbe (dri dny) 5hod denne nezasekla ani jednou.

fajn, naposled odpovídám jinak vás hlásim za demenci a OT!!!!!!!!!!!!

Odpovídám na otázku proč se mu to při GTA IV sekne. Doháje odpověděl jsem na otázku, o žádné jinou hru mu nejde. Ještě něco potřebuješ vysvětlit aby to tvuj miniaturní mozek pochopil? Už neodpovídám, nehodlám zase získat body down za to, že reaguju na demen*y tohohle typu co nechápou na co reaguju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no me se treba ted stava že se mi i NFS SHIFT sekne vypnu zapnu a zase to jede a je to pokaždy jinak nevíte co stím? A k té chybe to DVD je naprosto ciste a píse to fifa10 mi píse open try zasek

To znamena že jako nemužu hrat GTA a SHiFT mi to delá taky a žadne cervene svetílka mi neblikaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejsem si jistej ,ale nejde jsem u nekoho cetl,ze take dostal RROD na Jasperu.Tak me napada,ze vlastne cele M$ a cela jejich konzole je made in Smejd.Ja se tedka alespon pokusim celou konzoli rodelat a mechaniku dat mimo konzoli,at se to od ni nezahriva.(asi to stejne nepomuze).Vsechno diky zkurvenemu banu :_(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu