Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Orange Box


Sonic

Recommended Posts

na netu sem četl že stačí do všech kolonek napsat A , a nebo když to patchnes na verzi 23b tak to cd key chtít nebude
to co ty rikas plati jen na counter strike 1.6 nonsteam

necapu proc to davas do tohodle tématu a CD klic staci napsat google:The+orange+box+CD key

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to placas free je volnej kazdou chvilku.... skuz si stahnout freerapid a ono se ti to stahne samo pochybuju ze celej den ti nejde FREE na rapidu ... jestli myslis the orange box na PC tak to ti pude asi tězko pokud to po tobe bude chtit CD klic na Steamu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak sosneti si tento soft a jedete z rapidu porad,zadne cekani,namrskate frontu a rano je to stahle :)

http://wordrider.net/freerapid/

nejlepsi programek na stahovani kdyz ti to pise chybu tak abys nemusel cekat 2:00 min nastav na 10s ono se ti to za chvilku zopakuje a hned mas free volnej....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaplatil jsem na pul roku 800,-,5GB denne,v noci je jeste lepsi tarif,frci to luxusne plnym downem a sezenu tam vse :) torrenty jsem pouzival drive,ale toto mi prijde snadnejsi :) a hlavne i kdyz taham tak muzu hrat po netu,coz s torrenty neslo...

kazdopadne lezi mi tu origos key na Orange Box,pak na Day Of Defeat Surce a samozrejmne na CS:Source :) kdo by mel zajem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaplatil jsem na pul roku 800,-,5GB denne,v noci je jeste lepsi tarif,frci to luxusne plnym downem a sezenu tam vse :) torrenty jsem pouzival drive,ale toto mi prijde snadnejsi :) a hlavne i kdyz taham tak muzu hrat po netu,coz s torrenty neslo...

kazdopadne lezi mi tu origos key na Orange Box,pak na Day Of Defeat Surce a samozrejmne na CS:Source :) kdo by mel zajem ;)

omg kazdej si libuje jak ma steam me doma lezi 5 steam veci ale steam se mi nezpustí :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu