Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Poraďte hru s dobrým online mulťákem


Daxter

Recommended Posts

Zdravím, asi už tady takové téma je, ale v Hledat mi to žádný takový topic nenašlo, tak zakládám tento. Poraďte nějakou dobrou online pařbu posím. Resistance bohužel nejede a na Killzone moc hráčů není, jestli víte ještě o nečem, co hraje dost lidí, poraďte prosím. Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Killzone jsem se dostal do infrastructure hrani, ale po prvni chvilce nadseni prislo zklamani, protoze nebyl ani jeden hrac online. A stale neni. Nevim, jestli je to nejaka chyba, nebo to proste jen nikdo nehraje online?

Pozdeji jsem objevil hru CSPSP, ktera se da take hrat pres Infrastructure, ale zas tak moc me nezaujala. Hned pote nasledovalo NHL 07, Twisted Metal - Head On a konecne SW: Batllefront Renegade Squadron. Coz je pres online multak uzasna hra, v tehle dobe nouze muzu jenom doporucit ;)

Takze prece jenom existuji hry, co nevyzaduji pristup na PSN, a moje zadost trva ... jestli vite o dalsich takovych, podelte se o zkusenosti prosim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

jede tady nekomu naka hra od EA napr. nfs carbon nebo fifa infrastrukture?? ja kdyz si vyberu s kym chci hrat dam pripojit tak mi to pise podad cennecting a tak po 5 min to vypnu:cry: .... proste mi to nejede nevite nekdo ?

jinak ja byl spokojenej s MoH2 infrastrukture :) kdyz bylo na serveru moc cheatru tak taky cheatuj :bash: vtip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já mám od EA Fight night round 3,když dám tak to napíše že nejsou žadný servery (The EA servers are not available at this time. Do you wish recconect? )

Chtěl bych se zeptat jaký Star Wars je nejlepší multiplayer přes infrastructure ?

SW Battlefront,SW Battlefront 2 nebo ten Elite squadron ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu