Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

První GPS 290PSP v ČR!!!! UPDATE


Rixcz

Recommended Posts

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

oki snad to bude venku lepsi, ja jen ze sem koukal na tve video a tam ti to celkem slo i v mistnosti (i kdyz dobu fixnuti jsem z toho videa nepoznal). dam vedet jak sem dopadnul.

edit: takze mel sem spatne nastaveny baud rate, po oprave se to zafixovalo uz i v kancelari se slabym signalem v rozumne dobe na tri satelity (2-3 minuty). venku fixace do jedne minuty na asi osm satelitu, signal na plny koule obcas padne o jednu carku.

tak a ted dalsi dotazek ... na mapy.cz jsem nasel i turisticke mapy, ktere by se hodili na dovolenou, ktera me ceka za mesic. je nejaky zpusob jak je odtama dostat do psp? (pres gmdl to nejde nebo sem neprisel na to jak)

Ahoj, ten "baud rate" se u PSP-290 nenastavuje?Pouze u Holux?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si objedlal z ameriky ARKON , firma co ho robi, vyzera dobre a adapter na nabijanie mam original sony ... zatial spokojnost

co sa tyka tych map z mapy.cz , neako som neposterhol , kedy to sfunkcnil ? .. das mi sem odkaz neaky ? prosim ,

vopred dakujem ...

A kde se dá sehnat ten original nabíječ do auta od sony ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nas v takom normalnom elektre som to kupil ... vola sa to myslim PSP-180 , neviem to isto .. je to v aute hodene ... stalo to okolo 850 sk ak si dobre pamatam ... neako extra som to nehladal .. vosiel do elektra , spytal sa .. typek povedal ze to ma .. tak mi to dal .. kupoval som u nich aj PSP , ale skor sa specializuju na pracky a chladnicky ... takze neviem .. napr som chcel PS3 a to mi povedal ze nema este ... > na nete to urcite zozenies tiez ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nas v takom normalnom elektre som to kupil ... vola sa to myslim PSP-180 , neviem to isto .. je to v aute hodene ... stalo to okolo 850 sk ak si dobre pamatam ... neako extra som to nehladal .. vosiel do elektra , spytal sa .. typek povedal ze to ma .. tak mi to dal .. kupoval som u nich aj PSP , ale skor sa specializuju na pracky a chladnicky ... takze neviem .. napr som chcel PS3 a to mi povedal ze nema este ... > na nete to urcite zozenies tiez ...

No ne ja uz jsem si totiz objednal od Logic3 tak ze jsem nevedel ze to sony dela original tak uz to aspon vim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2gorgar91: zadnej link zatim neni, kexik na tom porad pracuje, ja slouzim jen jako betatester aspon do doby, nez mu prijde gps ;) s gps uz to funguje, jen je jeste par musek k odstraneni ... jak vidite na screenech meritko nesedi a gmdl jeste pri urcitem nastaveni minzoomu nefunguje tak jak ma, aspon me to haprovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

at si to klidne strci za klobouk, stejne to bude az nekdy 3/2008. kexik uz ma hotovou verzi mapthis a gmdl pro mapy.cz, fungujou vsechny mapy i turisticke, to nam sony urcite ve svejch mapach nenabidne. k dokonalosti nam uz chyby jen geodata ;)

a dal to uz nekam na stahnuti??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar vsichni GPSaci :D Tak potvrzuju ze podporu mapy.cz mam temer hotovou jak pise Ogame vcetne lokalizace do cestiny. Chybi mi tech par veci s meritkem a slysel jsem nejake pady s GMDL, budu na tom tedkom makat a snad do mesice to bude uplne hotovo pak to dam samozrejme na stazeni - byla to fakt kupa prace. Jinak uz mi prisel Holux ale mam jakysi problem. Udelal jsem si kabel dle navodu s tech dvou dratu a 1k rezistoru, misto konektoru mam svuj kus oboustranneho plosnaku. Jsem si temer jist ze zapojeni je spravne. Holux blika jak modre tak cervene a na konektoru mam jakesi napeti. Avsak MapThis se chova jakoby nic. Zkousel jsem to pod strechou, zitra zkusim venku, ale moc se mi to nepozdava. Mam posledni MapThis a 3.51 m33-7, baud mam na 38400 a prx sem zkousel, ale pro HOlux snad ani nejsou potreba. Nemuze to byt firmwarem? Nebo je treba zmenit nejake jine nastaveni jeste krom baudu? Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2speder38: ja bych koupil rozhodne holux, mel by mit mnohem vetsi citlivost + je jen pres kabel, takze ho nerusi samotne psp. dnes sem se akorat vratil na skok z krkonos a musim rict, ze s psp-290 mezi kopcema a stromama je to celkem bida se signalem.

2rybak.d: cestinu uz jsem tu nekam daval na foru, melo by stacit hledat ;) neni s ceskou diakritikou, ale to ani ta od kexika.

2kexik: podle toho co pises to vypada ze mas vse dobre ... nic krom baudu by nemelo byt zapotrebi nastavovat. zkus to venku a uvidis ;) jinak dukladne sem otestoval turisticke mapy, sedi to do puntiku ... jen to pocasi by mohlo bejt lepsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to otestoval u kamose a mu to jede v poho, dokonce sem upgradoval na 3.52 m33-4 co ma on a stale se to u me chova jakoby to neprijimalo data. Pritom dalkovy ovladac ke sluchatkum v xmb fici, takze ten je asi v pohode. Mam podezreni na TA-082 desku kterou mam (podle IC1003 na ni). Napsal jsem o tom i na oficialnim foru tak sem zvedav. Jestli nic nevymysli budu asi s nekym kdo nepotrebuje Holux GPS menit PSP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to otestoval u kamose a mu to jede v poho, dokonce sem upgradoval na 3.52 m33-4 co ma on a stale se to u me chova jakoby to neprijimalo data. Pritom dalkovy ovladac ke sluchatkum v xmb fici, takze ten je asi v pohode. Mam podezreni na TA-082 desku kterou mam (podle IC1003 na ni). Napsal jsem o tom i na oficialnim foru tak sem zvedav. Jestli nic nevymysli budu asi s nekym kdo nepotrebuje Holux GPS menit PSP :D

Jestli mas TA-082 a delal si downgrade , tak si musel udelat zasah do id storage . Mel jsem stejnej problem , pak mi ale Ogami poradil , jak ho vyresit . Musis udelat patch prave v id storage , aby ti to slapalo.

Soubor 043.bin jdej do rootu karty , writer do PSP/GAME a pak spust ten writer v psp. melo by ti to spravit nejakou vec prave v id storage , kterou jsi zmenil pri downgradu a pak by ti to melo uz jit.

Nezapomen ze vse delas na vlastni riziko ... nastesti to pri nejhorsim spravi pandorra batery.

Ja jsem to ale takhle udelal a vse probehlo bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S trochou stesti ocekavejte v nasledujicich dnech, doufam ze uz zitra kolem 15:00 na mem blogu http://kexik.7thsquad.com ke stazeni ceskou verzi MapyCZ (MapThis + GMDL). Meritko je opraveno a je primo z Mapy.cz, problemy z GMDL jsem zatim nemel, pokud ale nejake budou, budu se snazit je opravit. Za funkcnost PSP-290 zatim nerucim jelikoz PSP-290 nemam :blink: . Holux ale 100% funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu