Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Porucha nebo co??


Wikin

Recommended Posts

Cau lidi..muj kamos ma ps3 40gb tusim mno a nevim proc ale je torsku retard a vypina playstika ze predu ze zadu jakoby zdroj a zezasuvky..Mno a playstik mu dela to ze proste nenacte hru nebo se sekne v menu........NEvite cim by to mohlo bejt....Ps:prosim o radu jak spravne vypinat ps3 a hlavne jestli pri vypnuti muzou zustat hry unvitr mechaniky...Thx for W!k!n

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi nikdy nevypinal pocitac? Princip je uplne stejny. Vypnutim zepredu stroj nevypnes, pouze ho prepnes do rezimu s velice nizkym odberem (Standby). Vypnutim zezadu zablokujes privod elektriny do zdroje. Vytazenim kabelu logicky rovnez zamezis privodu elektriny do zdroje. A PlayStationu je uplne jedno, jak ho budes vypinat (pokud tedy zrovna neprovadis update firmwaru) a jestli v mechanice nechas disk. Ten se sice potom na chvilicku roztoci pri kazdem zapnuti, ale to neposkozene mechanice nevadi. Proste jako v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj S tím bych tak nesouhlasil vypínat ps3 ze zadu odpojením od sítě. Při vypnutí normálním zpusobem do režimu standby se ukládají data ..pamět nastavení ps3. U pc jsem párkrát vypnul natvrdo a musel jsem přeinstalovat windows pač se mi pc začalo kousat jak zblázněný. Neříkám že je to tím ale odpojovat ps3 při chodu přímo od sítě se mi nezdá jako dobrý nápad :-) a medium nevadí že je v mechanice. Tam by nemělo být jen při přenášení ps3 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nemyslim si ze je dobre vypinat ps3 zezadu na zdroji . Bohate staci do rezimu standby delsim podrzenim tlacitka ps na ovladaci a nasledne vybrat turn off console.

Konzole ulozi veskera nastaveni a bezpecne prejde do rezimu kdy bere opravdu minimum energie , je to zanedbatelne . Osobne mam ps2 , ps3 i TV vzdy vyplou jen v rezimu standby . Vypinam uplne jen v pripade bourky napriklad.

Vypnout to natvrdo je jak vyskubnout kabl z konzole za chodu .

Konzoli to nici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost, i v návodu máš napsáno, že nechávat disk v mechanice, když je PS3 vypnuté by se nemělo a co je psáno, to je dáno. Nikdy jsem nenechával disky v mechanice a podle mě je to chyba, vypínat PS3 způsobem, že vypne zdroj - tak to je fakt dost veliká blbost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi..muj kamos ma ps3 40gb tusim mno a nevim proc ale je torsku retard a vypina playstika ze predu ze zadu jakoby zdroj a zezasuvky..Mno a playstik mu dela to ze proste nenacte hru nebo se sekne v menu........NEvite cim by to mohlo bejt....Ps:prosim o radu jak spravne vypinat ps3 a hlavne jestli pri vypnuti muzou zustat hry unvitr mechaniky...Thx for W!k!n

Upřímě nevím proč se ptáš na to jak se PS3 vypíná,snad se každá věc vypíná tak jak se má ne?Televizu vypínáš zeleným tlačítkem na ovladači,PS3 vypneš buď podržením prstu na konzoli,nebo na tlačítku HOME na ovladači,pokud vypíná pokaždý vypínač u zdroje,tak je to jak kdyby to pokaždý vytáhl ze zásuvky,kdybych todle dělal opravdu bych se o svou PS3 velmi velmi bál,i když si myslím že to ničemu nevadí,nikdy bych nevypínal věc jinak než se vypínat má,pokud jí nepřenáším,něni třeba bouřka,nebo vytahuji ze zásuvky.Na něco ten režim Stand By kdy svítí na přístrojích dioda musí být :).A mechanice je to jedno jestli tam je Disk,ale při vypnutí zdroje bych ho tam nenechával a při přenášení přístroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

no nazdar ja mam taky problem mozno my stym niekto pomoze .

Ide o to ze mam PS3 - 80 GB ked som ju kupil tak vsetko super fungovalo iba po case ked som napojil PS3 na INTERNET tak mi zmyzol obraz vobec to nejde a ani zvuk neviem co sa stalo . Mozno staci urobit len update alebo ako . Prosim pomozte mi stym ked vie niekto aky mam problem dakujem ;-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu