Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 (PSP)


compvole

Recommended Posts

Čau nevite jestly ten SOCOM 3 funguje i na CFW 5.00 m33-6 pokut možno jestly někdo nema odkaz na stahnuti ale aby to fungovalo. dik

tak trebas na espalpsp tecka com (Testeado con 5.00M33-6)

kratka hra to je ale jde si hrat mise eliminaci nepratel nebo sabotovat nebo nicit sudy nebo auta s kamosema nebo bez nich vybrat si protivniky jejich hustotu jestli maj hazet granaty ...

multiplayer chce klic kterej ziskas pri koupi jde koupit prej i samotnej za 20 dolacu a samozrejme psn ucet :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau nevite jestly ten SOCOM 3 funguje i na CFW 5.00 m33-6 pokut možno jestly někdo nema odkaz na stahnuti ale aby to fungovalo. dik

socomfireteambravo3pspu.jpg

ano funguje a dohráno :)

Link:

http://www.megaupload.com/?d=MGRA3JNF

heslo: alpha

:idea: není to můj up

:idea: chápu, že tohle je spíš do requestů, ale jen odpovídam lsonyovi na jeho dotaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělaly dobře stím kódem na multiplayer,škoda že to nikoho nenapadlo už dřív.

To je jenom ta závist že tobě krom hraní UMDček nic jinýho nezbejvá... :lol:

Stejnak timhle pořádně nic nevyřeší, tady je hlavní to že ISO se může vytvářet nadále a hrát SP taky... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jenom ta závist že tobě krom hraní UMDček nic jinýho nezbejvá... :lol:

Stejnak timhle pořádně nic nevyřeší, tady je hlavní to že ISO se může vytvářet nadále a hrát SP taky... 8)

Neznáš mě tak prosímtě neříkej že vám závidím že nemužu hrát ISO,bylo to moje svobodná volba a já vtom budu pokračovat. Zkus někdy pochopit že ne všichni lidi mají stejný smýšlení jako většina lidí a nemusí hned všechno závidět. Zkus se probrat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu