Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet Wave 4 hry s/bez aktivacniho disku


thOma-

Recommended Posts

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

přesně tenhle dash mám...... existuje i 64 MB karta.... Našel sem to v tescu za 100 tak sem to koupil xD

Kup si aj 120GB HDD a investicia nebude zbytocna - full dashboard, "nekonecne" savy, tichsia konzola, rychlejsie nacitanie, setrenie flashnutej mechaniky, v automobilovych hrach spustis aj "zaznam pretekov" (bez HDD nespustis replay napr. vo Forza)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Xbox samozřejmě flashnutý musí být . Aktivační iso je vypálené na DVD + R DL a používá se na spuštění her vyšších než wave 3 jen u flashe FW 1.6 . Ty máš tenhle FW ? Nebo ještě nemáš xbox flashlý ? Pokud si teprve budeš xbox nechávat flashnout,tak budeš mít nejnovější FW a nemusí tě to zajímat a všechny hry půjdou spustit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na neco jsem vsiml

ze wave 4 hry pomoci programu abgx360 jdou na firmware

v navodu je napsano:

Pouzivani abgx360

Tento program doporucuji pouzivat vzdy at uz mate jakykoliv firmware

navod ve strance: http:/console-forum.net/archive/index.php/t-71122.html

Kdyz je xbox360 flashnuty tak musi byt smazano firmware,

to znamena ze nemusi byt flashnuty ?

PLS poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty by sis měl hlavně zjistit základní pojmy, máš v tom opravdu hodně velký zmatek.

Flash = neoficiální FW (CFW - Custom Firm Ware) mechaniky, je jich několik druhů. Abys spustil pirajdu, MUSÍŠ mít nějaký flash (tzn. CFW).

Abgx je program na kontrolu her, aby jsi zjistil, zda jsou v pořádku a jestli budou fungovat. Ale rozohdně musíš mít v konzoli CFW, aby jsi hru spustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Ahoj mám takový problém stáhnul jsem hru crysis 2 rozbalil jsem a dal do abgx360 vyprdlo mi to že je vše ok a tak jsem to dal vypálit v imgburner vše v ok ale když to dám do xboxu tak ani ♥♥♥♥♥ jen logo xboxu jo a předtím mi hry šli teda tak před rokem dlouho jsem nepálil. Dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám takový problém stáhnul jsem hru crysis 2 rozbalil jsem a dal do abgx360 vyprdlo mi to že je vše ok a tak jsem to dal vypálit v imgburner vše v ok ale když to dám do xboxu tak ani ♥♥♥♥♥ jen logo xboxu jo a předtím mi hry šli teda tak před rokem dlouho jsem nepálil. Dík za radu

Když jsi dlouho nevypaloval a nehrál novější hry , tak máš pravděpodobně starý dashboard . CRYSIS 2 je wave 11 a ta vyžaduje DB 12625 .Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej jaký máš

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.uloz.to/8377972/systemupdate-12625-usb-zip

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu