Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet Wave 4 hry s/bez aktivacniho disku


thOma-

Recommended Posts

Stáhl jsem Lips od PCMakera, postupoval podle návodu pro 1,51 (mám FW 1.6, ale s Active.ISO mi to nejede).

No a výsledek je stejný: Logo XBOXu na bílém pozadí a houby :(

Výstup z ABGX360 je tento:

Po vypáleni to nejede :(

na screenu je videt ze to abgx neopatchoval... sou to ty zluty radky v tom prvnim pise ze nerozeznal jestli se jedna o novou wave nebo o spatnou video partion. Jinak nevim jak to na 100% vyresit, ale u tekkena 6 se mi stalo to samy, ze mi to abgx nepatchnul... mozna zkus pouzit navod co je na 1.5 fw, sam sem tenhle problem jeste neresil... kdyztak dej vedet :)

KDYŽ stahnu hru např mw2 dam tam ten activate iso a na offline profilu hru zapnu nemužu dostat ban

Ja myslim ze ne, ale jiny lidi rikaj ze na to muze MS prijit az hra vyjde a ty se pripojis k xlive...

Ahoj taky mně zajma flasch mechanyky přemejšlim že bych si ho udělal sam sem z olomouce a žadnyho flashera sem tu nenašel takže na flasch sem musel jet až do ostravy a poště nevjeřím:) spiš mně zajma jestli musim mit stolní pc nebo to de i na notbooku mechaniku mam samsung ms28

Jestli se aspon trochu vyznas v pocitacich tak bys to mohl dat, samsung je na flash asi nejjednodusi, a s tim PC je potreba mit VIA nebo nForce chipset na zakladni desce (nebo nejakej takovej uz nevim presne), kazdopadne flashovaci program ti rekne jestli ti to zakladni deska podporuje... a na notebook asi tezko propojis mechaniku pres sata kabel...

BTW prosim vas neposilejte multiposty (vic odpovedi hned zasebou jako to treba udelal TrXl :)) na nekolik veci se da odpovedet i v jednom postu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mám lite-on fw 1.51 ,ked stiahnem MW2 urobim patch z wave 4 na wave 3 (cez abgx podla navodu) malo by to fungovat ???

Melo by to tak jit ... jestli ti abgx360 vyhodi tohle tak muzes palit

gtae.jpg

dulezity je hlavne to v ty zavorce - 3rd wave - requires iXtreme v1.51 or later to znamena ze si to uspesne patchnul na wave 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo len s takto patchlou hrou je ist na live ban ! A nie ze hned ale pri vlne banov nenechajte sa popliest ked neaky blb napise ze to skusil a bana nedostal MS banuje iba vo vlnach to znamena jeden den zabanuje vsetkych.

Proto je v prvnim prispevku napsano velkym cervenym pismem Na live jen na vlastni nebezpeci :)

Ahoj mam takovou otazecku budu patchovat poprve u te kolonky patch video a patch PFI mam rucne vypsat to co je na obrazku na prvni strance (4 to wave3/video.iso.............)nebo to mam nechat prazdny (pouze zaskrknuty)?

nn kliknes na ty 3 tecky a najdes si v pocitaci kde mas ulozeny soubory "video.iso" a "pfi.bin". Do Patch Video kolokny das soubor video.iso a do Patch PFI das soubor pfi.bin :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,info pro uživatele PITBULL a ostatní co jim nefunguje patch v abqx360 jeden uživatel napsal.....Hra Jde na Lite-on 1.51 po patchnuti v programu: ppf-o-matic3.Samozřejme musite mit nejnovější dashboard.....zkuste patchnout v tomto programu a dejte vědet,já to vyzkouším až zítra,zatím ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delam to v ABGX presne podle navodu, tak proc se mi to nepatchne? :(
Mám uplně ten samý problém jako u Tomiga... zobrazí se mi tam vždy ty žluté texty... nechápu... vše dělám podle návodu
teda až na to že mám FW 1.51

Zkuste pouzit navod na 1.5 nekdo rika ze to funguje...jediny co me pak napada je flashnout na novej iXtreme 1.61 kterej uz je dostupnej pro BenQ a Samsung mechaniky, je to asi to nejlepsi reseni ptz uz nebude potreba hry patchovat ani pouzivat aktivacni disk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcem sa spitat ak nebudem takuto patchnutu hru hra po nete len ju budem mat v seznamu hier co som hral mozem dostat ban ???

Kdyz to bude hra ktera jeste nevysla a ty ji budes mit uz v seznamu hranych her tak je vetsi riziko ze dostanes ban... Ale nikdo ti to nemuze rict jiste.

Ja na live chodim jen obcas kvuli updatum dashboardu, nebo patchum do her a zatim bez problemu... je sice pravda ze zatim sem nehral zadnou hru driv nez oficialne vysla, ale nic neni stoprocentni

Chtěl bych se zeptat jestli to rozjedu kdyz mi to vypsalo tohle.... (na live nelezu)

http://leteckaposta.cz/485787797

zkus to projet jeste jednou pres abgx360 a posli screen... a podle jakyho navodu si jel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle tohoto, proto to sem píšu + použil sem ppf-o-matic3

projel sem to znovu a screen by byl uplně stejnej

Z toho co si napsal porad nevim podle jakyho navodu si to delal...

Rikas ze si pouzil ppf-o-matic3 takze patchujes hru pro firmware 1.5 a nizsi?

A screen by byl stejnej? nebo je stejnej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho co si napsal porad nevim podle jakyho navodu si to delal...

Rikas ze si pouzil ppf-o-matic3 takze patchujes hru pro firmware 1.5 a nizsi?

A screen by byl stejnej? nebo je stejnej?

Sry, mam 1.6 a nějakej chytraček mi poradi že to musím projet ppf-o-matic3 což je blbost...

Dělal sem to podle návodu jak to rozjet bez activate.iso takže to projet přes abx a patchnout to s pfi a video (ten návod je v prvním postu, nebo v sekci software - wave 4 to wave 3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcem sa spitat ak nebudem takuto patchnutu hru hra po nete len ju budem mat v seznamu hier co som hral mozem dostat ban ???

ja hraju hry pred datumem vydani celkem bezne napr. ted brutal legend a forzu 3 a ban zatim nemam...na live se samozrejme pripojim az kdyz hra oficialne vyjde takze bud mam zatim stesti nebo na to mikrošťáva nemuze prijit. na nyxu probehla diskuze ze ajchy si uchovavaj datumy a casy ale to je imho blbost Xko ma problemy s casem hned po odpojeni od site

takze asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacinam v tom mit taky docela guláš, někde se píše , že s FW 1.6 musím mít active iso, někde, že mužu použít i patch. jak to tedy je? raději bych patchoval než to active iso. díky za upřesnění. už je tu vcelku dost nejasných příspěvků

Da se to obejít patchem (Je to v první postu napsany)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry, mam 1.6 a nějakej chytraček mi poradi že to musím projet ppf-o-matic3 což je blbost...

Dělal sem to podle návodu jak to rozjet bez activate.iso takže to projet přes abx a patchnout to s pfi a video (ten návod je v prvním postu, nebo v sekci software - wave 4 to wave 3)

Bavil sem se s Cloud.M@$T€R a ten rozjel GTA EFLC na iX 1.6 presne podle stejnyho navodu jako je pro iX 1.51... zkousel sem to udelat stejne i pro Tekken 6 (kterej je taky Wave 4) ale tam mi to patchnout neslo... nekolik lidi psalo ze se jim podarilo toho tekkena spustit pomoci ppf-o-matic3 patche. Taky se mi to moc nezdalo, ale jeste sem to nezkousel. Taky muze bejt iso vadny ... zkus tu hru stahnout znovu

zacinam v tom mit taky docela guláš, někde se píše , že s FW 1.6 musím mít active iso, někde, že mužu použít i patch. jak to tedy je? raději bych patchoval než to active iso. díky za upřesnění. už je tu vcelku dost nejasných příspěvků

V prvnim postu je napsano ze na 1.6 muzes hry rozjet 2 zpusobama - 1. pouziti stejnyho zpusobu patchovani jako u 1.51 a bez aktivacniho disku nebo 2. hru nepatchovat ale jenom vypalit aktivacni disk

ja hraju hry pred datumem vydani celkem bezne napr. ted brutal legend a forzu 3 a ban zatim nemam...na live se samozrejme pripojim az kdyz hra oficialne vyjde takze bud mam zatim stesti nebo na to mikrošťáva nemuze prijit. na nyxu probehla diskuze ze ajchy si uchovavaj datumy a casy ale to je imho blbost Xko ma problemy s casem hned po odpojeni od site

takze asi tak

souhlasim, taky si myslim ze kdyz se pripojis na live az po vydani hry, tak je mensi riziko zabanovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to patchnul podle návodu, abg vypsalo všechno jak má být a stejnak to nejde.. Tak sem to patchnul znova a pak to znovu zkontroloval .. a vyšlo z toho tohle..

http://s2.imgupload.cz/img/77764/XPp6R/abgx360.JPG

Když mi vyšlo tohle, mělo by to fungovat, ne? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to patchnul podle návodu, abg vypsalo všechno jak má být a stejnak to nejde.. Tak sem to patchnul znova a pak to znovu zkontroloval .. a vyšlo z toho tohle..

http://s2.imgupload.cz/img/77764/XPp6R/abgx360.JPG

Když mi vyšlo tohle, mělo by to fungovat, ne? :(

Melo by, ale kdyz to vypsalo predtim to samy, tak nechapu ze to neslo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu