Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

/Problém/ Seknutí PC


espézetka

Otázka

čuss, když třeba kecám po skypu a su na netu, nebo dýl hraju nějakou hru tak se kompl z ničeho nic sekne a končím ... Musím buď tvrdej restart nebo vypojit kabel z elektriky (to moc nedělám :-P ) Máte nějaký rady nebo tka ?

Odměna 10K crdts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Buďto to bude co zmiňoval Muthor nebo máš moc spuštěných aplikací a nestihá ti to pc...kolik máš RAM?

Jinak si zapni správce úloh/výkon a zapínej u toho aplikace uvidíš co to udělá...

Popřípadě dej defregmentaci disku,projeď si OS antivirákem a nakonec když nic nepomůže v poslední řadě překopni OS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podlě mě myslím, že vysoké nároky na pc. Skype a hry moc do sebe pěkně nejdou, pokud nehrajes cs 1.6.

Blbost Skype až tak moc nezatěžuje pokud má dejme tomu Procak pod 1.3GHz a Ram menší jak 256 takk bych tomu věřil.

Znám z vlastní zkušenosti tuto setsavu mám na chatce ... občas se mi to vypína když zapnu skypea dejme tomu CoD 1 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu