Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CoD 5


hurtík

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ahoj...jsem zde uplne novy a obracim se na vas s prosbou o pomoc. Chteli jsme si s kamaradem spolu po siti zahrat Modern Warfare a zaboha se nemuzeme propojit...pritom si muzeme pozvat vzajemne pozvanku, ale kdyz ten kdo ji obdrzi, ji chce prijmout, tak to nelze...prosim, mate s tim nekdo zkusenosti...predem dekuji za pripadnou pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predpokladam, ze se jedna o Modern Warfare REFLEX pro wii ;)...

jedine v cem me napada problem je to ze mate rozdilne verze hry... napr ty mas PAL a on NTSC ;)....

(Zkousel jsem s IceTowerem mario strikers a to taky nejelo... mam pal on ntsc a ani fc si nemuzeme pridat ^^)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupili jsme tri hry v JRC a vsechny jsou pro verzi PAL...omlouvam se vsem za zmatek ve verzi hry, ale opravdu jsem z toho trosicku jelen:ziped:

diky moc za pomoc

dagraska

posli link na ten obchod odkud jsi to kupoval (pokud se jedna teda o e-shop...)

jinak nwm cim to bude x) mozna je problem v pripojeni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Scorpiusak: moc se omlouvam za ten zatek s verzi hry, ale opravdu jsem nevedel kam se obratit:cry:...aspon mam ted jiz poradek v cislovani CoD:cheesygrin:...jeste jednou sorry

Delate v tom trochu zmatek. COD 5 je World at War. Pokud se ma jednat o Modern Warfare Reflex tak to je puvodni COD4.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu