Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

firmware 1.61


Bad.Mr.Frosty

Otázka

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Da se ocekavat velka vlna preflashovani. A taky se da ocekavat velka vlna dotazu ohledne moznosti flashnout z 1.6 na 1.61 (a vyssi).

I ja mam dotaz, ktery asi bude typicky pro lamery jako jsem ja (ktery neflashuje, nema k tomu dovednosti ani vybaveni):

Koupil jsem xbox uz flashnuty (iXtreme 1.6 a nejspis mechanika Lite-on) a nedostal jsem s nim puvodni klice z mechaniky. Je mozne flashnout z 1.6 na budouci novejsi verzi i bez nutnosti mit tyto klice (jsou nejak k dispozici uz ulozene v iXtreme)? Nebo budu muset prodejce (Hrejte.cz) poprosit o puvodni klice (jestli je vubec ma...)?

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Da se ocekavat velka vlna preflashovani. A taky se da ocekavat velka vlna dotazu ohledne moznosti flashnout z 1.6 na 1.61 (a vyssi).

I ja mam dotaz, ktery asi bude typicky pro lamery jako jsem ja (ktery neflashuje, nema k tomu dovednosti ani vybaveni):

Koupil jsem xbox uz flashnuty (iXtreme 1.6 a nejspis mechanika Lite-on) a nedostal jsem s nim puvodni klice z mechaniky. Je mozne flashnout z 1.6 na budouci novejsi verzi i bez nutnosti mit tyto klice (jsou nejak k dispozici uz ulozene v iXtreme)? Nebo budu muset prodejce (Hrejte.cz) poprosit o puvodni klice (jestli je vubec ma...)?

Dik.

kdyz chces dat jen novejsi verzi flashe tak uz zadne klice nepotrebujes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kdyz chces dat jen novejsi verzi flashe tak uz zadne klice nepotrebujes

Dik. To je velmi potesujici zprava :)

Jeste jeden mensi dotaz: Hodne flasheru inzeruje, ze neflashuje Lite-on mechaniky. Chapu ze je u nich problem s extrahovanim puvodnich klicu a je k tomu hw udelatko (probe). Plati to vsak i u update uz flashnute mechaniky? Ja vim, ze je to spis dotaz na ty urcite flashery. Ale je sance ze uz jednou flashnutou Lite-on mechaniku by updatnul uz jakykoliv flasher, i ten ktery normalne Lite-on nedela a je v mem okoli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dik. To je velmi potesujici zprava :)

Jeste jeden mensi dotaz: Hodne flasheru inzeruje, ze neflashuje Lite-on mechaniky. Chapu ze je u nich problem s extrahovanim puvodnich klicu a je k tomu hw udelatko (probe). Plati to vsak i u update uz flashnute mechaniky? Ja vim, ze je to spis dotaz na ty urcite flashery. Ale je sance ze uz jednou flashnutou Lite-on mechaniku by updatnul uz jakykoliv flasher, i ten ktery normalne Lite-on nedela a je v mem okoli?

ja si myslim ze jo jelikoz tedka uz nepotrebujou vycist klice jenom to napichnou a daj tam new flash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja si myslim ze jo jelikoz tedka uz nepotrebujou vycist klice jenom to napichnou a daj tam new flash

Já bych to však svěřil někomu zkušenému v případě smazání fw bez zálohy klíčů si můžete leda tak zakládat auto nebo ještě možná hrát stažený dema na HDD ale nic víc.

kdyz chces dat jen novejsi verzi flashe tak uz zadne klice nepotrebujes

To je hloupost klíče jsou třeba vždy , pouze u Lite-on pokud je již implementován ixtreme tak není potřeba RS232 to TTL převodník jelikož Eprom vrací klíč již po SATA rozhraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je hloupost klíče jsou třeba vždy , pouze u Lite-on pokud je již implementován ixtreme tak není potřeba RS232 to TTL převodník jelikož Eprom vrací klíč již po SATA rozhraní.

ok tak jak sem videl kdyz mi flasher delal reflash na 1.51 tak to napojil uz jen na sata kabel tak sem si myslel ze uz nepotrebuje(mam lite-on), jinak uz vysla 1.61 ale jen pro Samsung a Benq

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale stejně nemůžu na live ne?

to je vecna otazka, ale doufam ze to je mnohem mensi riziko, pokus hra bude podle abgxka v pohode,,,,jinak to activation dvd uz me pekne sere, to je fakt. a tesim se i na abgx 1.0.2, jak ukazuje v tehle verzi novw hry se mi nelibi a na live mam pak strach.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nepujdou ti ty hry

Features

--------

-Strict Wave 4 compliance! hybrid (modified disks) will not boot!

-Strict Wave 3 compliance! hybrid (modified disks) will not boot!

-Strict drive speed compliance - 12x only for game discs!

-Support for SS V2!

-Integrated 0800 for game dumping including SS v2!

-Full support for all known game exceptions! eg ddr etc!

-One shot boot mode! - allows a one off boot of gamedisc without -stealth/partition checks (will still use stealth), use activate.iso disk to activate each time!

-Support for easy drive key/version info cmd, same as liteon!

-Strict stealth/wave checking, one shot boot mode will boot wave(x)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo a za jak dlouho bude lite on je to otazka mesice?:) jo a tebe jsem se chtel zeptat kdyz prijedes do prahy pro xbox na falsh tak si ho odvezes a pak privezes zpet a ja ti zaplatim flash a najete Km?

jestli je ta otazka na mne , tak to funguje tak , ze dojedu a napockani udelam na miste pokud mi poskytnes elektrinu a svetlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu