Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Death Pixely


kweensey

Recommended Posts

Zdravim,

dneska mi prisel muj obednany displej na Slima z Playcentra a hned jsem si ho vymenil za svuj prasknuty. Po chvilce jsem si ale vsimnul nekolika (asi 10 az 15) "pih" v prave dolni ctvrtine displeje. Spustil jsem Pixel Unsticker, kde se stridave displej vyplnuje cervenou, modrou a zelenou barvou a jde pekne videt, na kterou barvu ktery pixel zhasina. Navic jsem si vsimnul jeste dalsich asi 10 po zbytku displeje.

Jelikoz jsem si ho tam daval sam, tak jakoby ztracim narok na pripadnou reklamaci, i prestoze nedoslo k "poskozeni neodbornou montazi".. Existuje nejaka sance na reklamaci nebo si bud musim koupit novy displej nebo to proste nejak prekousnout?

Diky.

kweensey

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tak teď nvm jak kweensey teda myslel....jestli mu vezmou do záruky PSP nebo jenom ten objednanej displej? tipoval bych že se spíš ptá na záruku displeje ne PSPčka, to je mu snad jasný že záruku neuplatní když musel porušit tu záruční nálepku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim reklamaci pouze displeje.. :) O zaruku na PSP jsem prisel jeho rozebranim (a ikdyby ne, uz ho mam pres 2 roky). Navic ja s PSP nic nemam, vse je otazka "pouze" displeje. Problem je v tom, ze Playcentrum chce pri reklamaci displeje papir od autorizovaneho servisu, ze to bylo montovane tam, ikdyz si taky myslim, ze death pixely s tim nemaji nic mos spolecnyho.. :?

btw: Ja jim sice muzu rict, ze jsem se v tom nevrtal ja (tudiz to, ze se v tom vrtal servis), ale pokud nebudu mit od toho servisu papir, tak me nejspis poslou k certu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

dneska mi prisel muj obednany displej na Slima z Playcentra a hned jsem si ho vymenil za svuj prasknuty. Po chvilce jsem si ale vsimnul nekolika (asi 10 az 15) "pih" v prave dolni ctvrtine displeje. Spustil jsem Pixel Unsticker, kde se stridave displej vyplnuje cervenou, modrou a zelenou barvou a jde pekne videt, na kterou barvu ktery pixel zhasina. Navic jsem si vsimnul jeste dalsich asi 10 po zbytku displeje.

Jelikoz jsem si ho tam daval sam, tak jakoby ztracim narok na pripadnou reklamaci, i prestoze nedoslo k "poskozeni neodbornou montazi".. Existuje nejaka sance na reklamaci nebo si bud musim koupit novy displej nebo to proste nejak prekousnout?

Diky.

kweensey

V playcentru to jsou týpci, radši tohle lockni a smaž, protože to forum tady projížděj taky :D

Normálně tam zajdi s účtenkou, display otři nějakým hadříkem aby tam nebyly otisky a display jim přines ještě v PSP na ukázku a řekni že ti to dědali v servisu ( zeptají se určitě na nějaké potvrzení - řekni že si ho třeba někam založil nebo tak, něco si vymysli ) no a pak by něměl být problém ..

btw, já tam taky kupoval, nakonec jsem zjistil že nemám podsvícení na základce a ukázalv jsem jim to ve funkčním PSP že display jede tak ho vzali zpět a prachy vrátili a nepotřebovali žádný potvrzení, že mi to dělali v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V playcentru to jsou týpci, radši tohle lockni a smaž, protože to forum tady projížděj taky :D

Normálně tam zajdi s účtenkou, display otři nějakým hadříkem aby tam nebyly otisky a display jim přines ještě v PSP na ukázku a řekni že ti to dědali v servisu ( zeptají se určitě na nějaké potvrzení - řekni že si ho třeba někam založil nebo tak, něco si vymysli ) no a pak by něměl být problém ..

btw, já tam taky kupoval, nakonec jsem zjistil že nemám podsvícení na základce a ukázalv jsem jim to ve funkčním PSP že display jede tak ho vzali zpět a prachy vrátili a nepotřebovali žádný potvrzení, že mi to dělali v servisu.

Dobře jsi to vysolil když to projížděj :D jinak jestli tohle fakt dělaj začnu od nich asi nakupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOW! Napsal jsem do diskuse k tomu displeji (tesne predtim, nez jsem zalozil tento topic) vpodstate to same, co tady (vcetne toho, ze jsem to delal sam) a prisla odpoved:

"Dobrý den, to není u těchto displejů běžné - pošlete ho na reklamaci. Kontaktujte nás ohledně této záležitosti emailem."

Ted u me Playcentrum velice, VELICE stouplo. Jde videt, ze jde o opravdu ferovy obchod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOW! Napsal jsem do diskuse k tomu displeji (tesne predtim, nez jsem zalozil tento topic) vpodstate to same, co tady (vcetne toho, ze jsem to delal sam) a prisla odpoved:

"Dobrý den, to není u těchto displejů běžné - pošlete ho na reklamaci. Kontaktujte nás ohledně této záležitosti emailem."

Ted u me Playcentrum velice, VELICE stouplo. Jde videt, ze jde o opravdu ferovy obchod..

este aby si svejch zakazniku navazily kdyz to maji predrazeny jako prase :D to bych si taky vazil kazdyho zakaznika za takovyhle ceny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ceny nejsou až ''TAK'' přehnaný vem si třeba nějakou hru v JRC. A navíc v playcentru seženeš skoro všechno

Nejsou? :D:D analog za 400 se ti nezda předraženej? na dealextreme je zhruba za pade nebo na aukru za 99. a tak je to se všim. displej za 1700 se ti zda taky v poho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem jim ten displej poslal na reklamaci a nedavno mi volali, ze tam zadne death pixely nevidi. Tak jsem jim nabidnul, ze jim poslu HB program, ktery bude displej vyplnovat trema zakl. barvama, a ze pekne uvidi, na kterou barvu ktery pixel zhasina (jak jsem videl ja). Bohuzel jim to neslo spustit, protoze nemaji flashnute PSP..

Vzdy na email odpovedeli max na druhy den, a kdyz jsem se zeptal, jesltli by mi mohli poslat novy displej a ten muj vratit zpatky do prodeje (pokud jsou presvedceni, ze je uplne v poradku, jak mi tvrdi), tak se uz tri dny neozvali.. :D

Doufam, ze mi bud poslou novy funkcni displej nebo mi vrati penize a ja si ho koupim jinde.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu