Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

PS4 není oficiálně oznámeno,ani vytypováno kdy by se mohl objevit na trhu.Může být příští Vánoce,nebo ještě déle,prostě nevíme to a nemáme ani tušení,tak nevím proč o tom tady spekulujeme.

A k tomu Grand Theft Auto V.Pokud se nemýlím tak Grand Theft Auto IV na konzoli převedli špatně z portu na Platformu PC(šílené nároky) tím pádem i ty slušné herní PC to vyndali na minimální detaily,nebo max.na ty Střední,ale v tom to nehraje moc roli,nebo Minimální detaily a Ultra tam není vidět moc ten rozdíl.

Tohle se může stát také u V,ale i když Max Payne 3 engine,tím může mít V stejné,nebo menší požadavky.

Někomu se bude lépe hrát na konzoli,někomu na Stolním počítači,ale já dávám přednost konzoli už u důvodu,že se nemusím obávat HW a z mého názoru ta grafika na konzoli a PC není úplně odlišná. PC=Grafika Konzole=Games.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krom pár efektů který tvořej pocit reálnosti a přeplácanosti se dá říct že je grafika konzolí a PC na podobný úrovni ale bohužel těch pár efektů dělá hodně. Viz cryengine nebo frostbite . Každopádně určitě sem rád za konzoli a hru si koupím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krom pár efektů který tvořej pocit reálnosti a přeplácanosti se dá říct že je grafika konzolí a PC na podobný úrovni

tak to jsi asi gta 4 neviděl na ultra detaily.. je to jako sto a jedna, na pc to prostě vypadá nádherně..

EDIT: jde hlavně o ten antialiasing, konzole má 0, pc může mít až 12x tuším..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Mě třeba o grafiku nejde. Navíc v GTA IV byla docela dobrá. Radši si to zahraji na jaře 2013 s horší grafikou, než za půl roku, navíc bych to stejně ani na PC nerozjel.

A navíc to video jak jsem dával VOndy, ne že by to bylo špatný, ale nelíbí se mi jak jsou všechna auta nablýskaná jak kdyby vyjela právě z továrny. A ta voda taky nic moc, vypadá to jak sklo či led.....

Jinak mohli by tam dám split screen coop, když jsou 3 hratelné postavy, klidně jen ježdění po městě bez příběhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduše, na konzolích to prostě bude vypadat jak GTA IV :)

To si nemyslím, už EFLC vypadá o něco líp než klasika.. Takže doufám, že to zas o něco vychytají :)

Rawmen:

Mě taky o grafiku moc nejde, jenže u IV byl ten problém, že ti občas vzdálenější předměty splývaly.

COOP by nebyl špatnej, ale mě osobně se to hraní za 3 postavy nelíbí.. :( Raději bych jednu, kterou bych si mohl upravit.. Na GTA.CZ psali, že tam ani nebudou posilovny a kadeřníci. Jen obchody s oblečením.

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavý jestli bude aji nějaká limitka, protože jsem nikdy nepostřehl, že by gtačka nějaké měli, ale i tak jsem si to už předobědnal, tak snad se to nebude odkládat, i když myslím že se nějakemu odkladu nevyhneme a bude štěstí když si to zahrajeme někde v létě... Už jenom to, že se to bude odehrávat v los santos a okolí z toho dělá mnohem lepší gta než byla 4ka, protože to liberty city se mi moc nelíbí, a doufám, že další díl bude ve vice city (samozřejmě v nějakém zvětšeném oproti tomu původnímu). Grafika určitě nebude o moc lepší než u 4ky, nebo red dead redemption, hlavně aby to jelo plynule. A nečekal bych, že kompy budou mít grafiku o moc lepší, bude to přece jenom port z konzolí, a rozdíl bude asi jako mezi 4kou na konzole a na PC takže nic zvláštního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava:

No já to neměl ani nainstalované na disku, takže mi mizela silnice a domy, ale aspoň byla "dvouvrstvá", takže se člověk nepropadl jako třeba v MAFII 2.

No u těch 3 postav se spíš bojím toho, že když si každá bude žít svůj život, hraješ za 1 a ostatní dvě nikde nestojí, ale normálně fungují, že mi něco uteče, že o něco přijdu.

Posilovny byl dobrý, ale vtipný bylo, že si cvičil jenom bicák a prsa a měl si z toho komplet postavu. :D

No mělo by to být takové spojení SA a GTA IV + datáč, co jsem tak pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u těch 3 postav se spíš bojím toho, že když si každá bude žít svůj život, hraješ za 1 a ostatní dvě nikde nestojí, ale normálně fungují, že mi něco uteče, že o něco přijdu.

:tick: ... Snad ne, prý 22 hodin bude trvat příběh :D Ale kdo tomu dnes věří ?? Kolik má třeba GTAIV ?

A k tomu posilování.. Chceš z toho snad mít simulátor ??? :flexion: :D

Tak jak říkáš, bude to GTA SA + GTA IV.. Nemám tomu co vytknout, prostě perfektní kombinace. Jen doufám, že to nezku:censored: demencí obyvatel a policie.

Upraveno uživatelem canava
fakin chyby O.o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simulator ne, ale jako u člověka co se o cvičení zajímá a sám posiluje, mi to prostě přijde úsměvné, protože pak člověk vidí ty začátečníky co si to představují právě jako v GTA, že budou cvičit jen ruce a prsa a bude to vypadat dobře. :D Ale to je off topic :)

Jinak doufám, že to bude udělané pořádně a i normální obyvatelé třeba překročí rychlost, či budou mít autonehodu nebo tak něco a přijede tam policie, aby to město prostě žilo trošku reálně. Každopádně se těším, ale už by to sakra mohlo vyjít. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ten nápad se třema postavama moc nelíbí. Kdyby to bylo udělané ve stylu, že si na začátku vyberete jednu postavu a pak za ni už furt hrajete tu její příběhovou linku a s těma druhýma postavama byste se sem tam střetli v nějakých misích a třeba by si nějak doplňovali nějaké ty místa v příběhu, ale každá by měla prostě svůj, tak by to bylo super. Ale představa, že se mi budou přepínat postavy v průběhu hry a budou sdílet hodně svázaný příběh tak to ne, i když možná se jim to povede nakonec vymyslet nějak dobře, ale moc tomu nevěřím. Absence posiloven a podobně mi nijak nevadí stejně jsem tam moc nechodil, taky to není přece the sims :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rockstar dokázal už udělat šest kousků Grand theft auto takže bych se nebál že magická sedmička bude zaostávat v ohledu tří hlavních postav. Hlavně ať se zlepší mýdlové silnice a možná trošku i celkový boj to jsou snad jediné body které se mi na čtyřce nelíbily .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu