Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Znamená to že byly počítány v reálném čase v herním enginu, pravděpodobně na počítači podobný konfigurace na který má hra vyjít. Velmi zjednodušeně řečeno natáčení traileru trvalo stejnou dobu jako trailer samotný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

No od pohledu mi je jasné, že je grafika v herním enginu GTA IV. Jen doufám, že ho dost překopali co do barevnosti a bohatým změnám počasí. V GTA IV ta ponurost, časté mlhy a celkově zašedlé barvy mi dost vadily. Co se týče detailů a barevnosti v traileru, tak doufám, že to bude stejné i ve hře, tam to vypadá skvěle. Neznáte už nějaké orientační požadavky na PC? PS3 mi totiž odešla do věčných YLOD lovišť a minimálně do příchodu PS4 nemám v plánu na tom nic měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Myslím že nejsem sám komu se trailery na GTA 5 moc líbily..hodně z Vás si myslelo a to včetně mne, že takto bude hra vypadat na PC, protože videa vypadala opravdu nádherně..ale opak je pravdou, všechny trailery byli pořízeny z konzolových verzí hry, přesněji z PS3 verze hry, zde je důkaz:-) ......http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=grand-theft-auto-v-nove-informace-a-obrazky-174314

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Myslím že nejsem sám komu se trailery na GTA 5 moc líbily..hodně z Vás si myslelo a to včetně mne, že takto bude hra vypadat na PC, protože videa vypadala opravdu nádherně..ale opak je pravdou, všechny trailery byli pořízeny z konzolových verzí hry, přesněji z PS3 verze hry, zde je důkaz:-) ......http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=grand-theft-auto-v-nove-informace-a-obrazky-174314

Mně to udělalo radost, i když jsem četl preview na Kotaku a tam ten autor zmiňoval, že demo, který Rockstar pouštěl novinářům, vypadalo hůř než trailery. Ovšem dodal, že to může být dost pravděpodobně způsobeno tím, že demo nebyla ještě zdaleka finální verze hry a grafiku budou optimalizovat. Tak doufejme, že to dopadne dobře! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejaky tweety od Schovance (majitele obchodu Xzone) :

Viděl jsem GTA5 naživo a bez obalu mohu říci, že až to v září vyjde, že si z toho všichni sednem na zadek.

RockStar je prostě RockStar. Při zahájení prezentace jsme dostali hot dog a pivo (kupodivu české!) a posadili nás do velkého křesla.

Na Bowlingu s RockStar. Vývojář říká, že ukázku hráli na PS3 a načítalo se to z Bluray. Neuvěřitelné. Nové konzole vlastně ani nepotřebujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejaky tweety od Schovance (majitele obchodu Xzone) :

Viděl jsem GTA5 naživo a bez obalu mohu říci, že až to v září vyjde, že si z toho všichni sednem na zadek.

RockStar je prostě RockStar. Při zahájení prezentace jsme dostali hot dog a pivo (kupodivu české!) a posadili nás do velkého křesla.

Na Bowlingu s RockStar. Vývojář říká, že ukázku hráli na PS3 a načítalo se to z Bluray. Neuvěřitelné. Nové konzole vlastně ani nepotřebujem.

No, musíme si zachovat chladnou hlavu, přece jen to píše majitel obchodu s hrami, v jehož zájmu je prodat co nejvíce her :-)

Ale jasně, RockStar alespoň mě za posledních 10 let ani jednou nezklamal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu