Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

Hledám lidi do CZ/SK Crew PS3 hráčů GTA Online http://socialclub.rockstargames.com/crew/czsk_ronin

Těším se až se svámi ve hře sejdu a vyloupíme nějaký banky.

Přidávám se, je nás tam koukám už dost, tak uvidíme jak se to vyvine)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Předpokládám, že asi není dobrý nápad strkat placku do PS3 už teď, jak to udělalo dnes spousta lidí na Xboxu :D Ani popravdě nevím jestli hrozí ban na PSN nebo ne, zkoušet to ale asi nebudu..

zadny ban nedostanes, to bych ho musel dostat nekolikrat,kdyz jsem hral promo (novinarske) verze. Nekdy jsou zablokovane akorat trophy,a v 99% pripadu jediny co nefunguje je online. Takze enjoy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekněme, že mám díky bývalému zaměstnání(brigádě) přístup do jednoho tuzemského obchodu, kde byli prozíraví a hru sehnali i z jiných zdrojů než je pomalá Cenega, blbé, že jediná možnost, kdy bych si ji vyzvedl je dneska, ale to už mě má přítelkyně zabookovaného a rada by asi nebyla, kdybych celý víkend propařil :D Takže asi až v pondělí no, takže žádná extrémní výhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sa presúvam sem, pretože tá tupá banda Xzlodejov už nerieši nič iné ako hru ukradnúť... Takže chystáte sa niekto na polnočný predaj? Ak tak kde? :)

Já se chystám do Prahy, Xzone byl rychlejší než JRC, takže jsem tam předobjednal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mě někdo ochotný poradit s PSN verzí hry pánové?:-)

Odklikal jsem ted na store ze chci hru předobjednat.Měl jsem zato,že to bude jako obvykle.Odsouhlasím stržení částky z účtu a stáhnu to.

Jenže já prostě potvrdil "proceed checkout",skočil jsem hned do obrazovky download a hru už stahuju.Má 18 gb,je k tomu i nějaké thematko a nějaký soubor co má 100 kb.

Jenže když se podívám na dnešní zakoupené zboží je tam že jsem zaplatil 0 kč.

Musím tedy převést peníze do "Wallet" nebo se mě strhnou z účtu peníze až zítra ??Mám deaktivované automatické platby kvůli např. kvůli prodloužení PS+ , mám odkliknout ty automatické platby ?Nechci aby mě tam zbylo zbytečně 1700 kaček jen tak ;-)

Díky za radu.

Xperia ARC S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu