Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

Nechci tady nějak vyvolávat chaos, ale na PSN píšou, že bude možné si hru stáhnout od 12:01 (PST) September 17th.

Což znamená, že se jedná o pacifický letní čas a u nás je to -9h.

Takže u nás to půjde stáhnout až v 9:00 dopoledne.

Zřejmě se ale jedná jen o ty kdo to mají zaplacené přes US store.

Nevíte někdo jak je to na tom evropském PSN ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

z cz psn uz to jde davno stahnout a kdo to ma z us (ja) tak muze az v 10 rano dopoledne ptz je letni cas jinak by to bylo v tech 9

edit: ted jsem se do toho s tema letnima casama nejak zapotal mozna ma nakonec kolega nademnou pravdu ze to bude uz v 9 rano ... takze presne nvm ale driv nez v 9 nebo 10 dopoledne to nepujde

Upraveno uživatelem pejtrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z cz psn uz to jde davno stahnout a kdo to ma z us (ja) tak muze az v 10 rano dopoledne ptz je letni cas jinak by to bylo v tech 9

edit: ted jsem se do toho s tema letnima casama nejak zapotal mozna ma nakonec kolega nademnou pravdu ze to bude uz v 9 rano ... takze presne nvm ale driv nez v 9 nebo 10 dopoledne to nepujde

Cca od oběda mi gta spinká na hdd a čeká na time-unlock. Stahováno z cz-store během noci z neděle na pondělí :)

post-6021-14687168582143_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musím také přidat.Nemůžu se dočkat až zahraju, ale bohužel mám i jiné starosti, než je nekonečné čekání na GTA :D .. zítra odpoledne, až přijedu z práce zapnu stahování a ve středu chvíli zahraju :).

Každopádně, komu právě teď běží US psn?Já se přihlásim a během 10 sekund mě to z psn odpojí - zřejmě přetížené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale na disku je potřeba alespon 36GB !!!!

www.forbes.com/sites/insertcoin/2013/09/15/you-can-download-gta-5-on-psn-monday-night-but-it-may-not-be-worth-the-hassle/

Odesláno z mého Sony Xperia Z pomocí tapatalk.

je to stejne jako u vsech hdd, vyzaduje to dvojnasobek pro download a naslednou instalaci. Jak se to nainstaluje fyzicky na disku mas jenom 18 gb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu