Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jestli jsou fps dobré, jen dobře, zacukávání nevadí, horší to snad jak v GTA IV to nebude.

takže mi přišel email, že už to poslali, tak se budu modlit, ať zítra můžu navštívit Los Santos a ve čtvrtek si beru dovolenou!

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna ze ja si to objednal tak pozde :D. Vcera kolem 22hodin z JRC :)). Jsem zvedav kdy to prijde.

PS: Nepatri to sem ale jde nejak nastavit aby se ni nahore zobrazovali nejnovejsi komenty a az pak ty starsi?

Upraveno uživatelem kRenzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to hraju z hlavniho.

Jsem rad ze se nevyplnili predpovedi o doskakovani objektu, hra funguje jak ma. PS3 by potrebovalo trochu vykonu navic, krasne plynuly to zrovna neni ...

Auta jezdi dost arkadove, jak v IV se dalo "driftovat" tady auto kola moc neprotoci. Jen pri rozjezdu. Jako by melo protiprokluzovy system. Grafika je moc pekna, zatim vic jezdim po meste nez plnim ukoly. Na venkove jsem jeste vubec nebyl. Byt ve hre fyzika z IV klidne bych 10/10 dal, takto to je tak 8.5/10. Ale porad je lepsi nez v SA :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu. Vsichni tvrdi ze je rizeni jak v SA a ze lepsi to bylo v GTA IV ale jak vychazela ctverka tak zas vsichhni nadavali ze ta fyzika vozu byla lepsi v SA a ze ta se pro GTA hodi vic. Jsem teda zvedav jak to nakonec bude u me :) mi v podstate nevadilo rizeni ani v SA ani v IV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to hraju z hlavniho.

Jsem rad ze se nevyplnili predpovedi o doskakovani objektu, hra funguje jak ma. PS3 by potrebovalo trochu vykonu navic, krasne plynuly to zrovna neni ...

Auta jezdi dost arkadove, jak v IV se dalo "driftovat" tady auto kola moc neprotoci. Jen pri rozjezdu. Jako by melo protiprokluzovy system. Grafika je moc pekna, zatim vic jezdim po meste nez plnim ukoly. Na venkove jsem jeste vubec nebyl. Byt ve hre fyzika z IV klidne bych 10/10 dal, takto to je tak 8.5/10. Ale porad je lepsi nez v SA :-)

tak problém s grafikou je prý i u PSN verze: http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=psn-verze-grand-theft-auto-5-trpi-grafickymi-problemy-176446

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu