Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

tak zkus hrat neprihlasenej k PSN a prenastav si treba i datum v konzoli o mesic dal

Tak jsem vyzkoušel a nic.

Ale všimnul jsem si jedné zajímavé věci teď když jsem se přihlásil k PSN.A to,že se mě pořád nestrhli peníze za hru.Tzn.,že mám pořád v peněžence(wallet) 1800 kaček.

Neví někdo jak to mám teda zaplatit.Nebo mám v PC zrušit tu Pre-Order objednávku.Jako začíná mě s..t že jsem si raději pro to nezajel někam do krámu:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyzkoušel a nic.

Ale všimnul jsem si jedné zajímavé věci teď když jsem se přihlásil k PSN.A to,že se mě pořád nestrhli peníze za hru.Tzn.,že mám pořád v peněžence(wallet) 1800 kaček.

Neví někdo jak to mám teda zaplatit.Nebo mám v PC zrušit tu Pre-Order objednávku.Jako začíná mě s..t že jsem si raději pro to nezajel někam do krámu:-)

tak to bude tim no ze jeste nemas strzeny penize ale to uz ti moc neporadim me se to vzdycky strhlo okamzite s objednavkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná by stálo za to kontaktovat SONY

To jsem zkousel,na telefonu s automatem jsem vydrzel cca 10 minut:-)

Ale co je dulezite,uz to JDE :-)

Prisel jsem ted domu a koukam pres pc ze me na uctu zbylo 110 kacek,tak jsem to hned prubnul na ps3 a uz hraju:-)

Je to hodne dost dobry ;-) :-)

Dik vsem za rady.

Xperia ARC S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, už se mi mnohokrát stalo, že když hraješ, tak se ti stahování zapauzuje, je to hra od hry, ale u náročných her, by stahování mělo neblahý následek, jeden z důvodů, proč se už těším na PS4, stahování ve stand-by režimu (tohle Xboxu dost závidím) nebo při hraní her,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si říkal, že to nějak neběží. Doufám že do 1.října to bude všechno OK. A hlavně doufám, že vyjde obdoba iFruit pro Android.

Jinak hra zatím super, jen to chvíli potrvá než se nazpaměť naučím mapu - je hodně rozlehlá a vždy když se přepnu z jedné osoby na další, tak nemám tušení kde jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co nějaký příběhy z natáčení? spamu ohledně stahování už bylo až až :D

dle mého je hra perfektní

jediný 2 věci mě zatím mrzí :

720p .. ty rozzostřený hrany to je prostě hnus, ve vysoký rychlosti je to prostě na houbelec .. vtomhle se těším na pc verzi

druhou věcí je destrukce ... potkal sem na venkově parádního terénního dodgeho, aji s vlečkou na který byl kotouč a kýble .. všechno fungovalo parádně, věci z vozejku vylítali když sem jel jak čuně, pak jsem ho i někde urval .. pak ale přišlo to, že jsem to ve 120 narval do zdi a nic, jelo se dál.. auto navíc skoro bez škrábance ... o pár minut dýl sjem jel jinou károu v 80 jsem to napral zezadu do jedoucího vozidla a následoval polet předním okýnkem a byl sem mrtvej :) ... až sem si říkal že bych snesl horší modely náchylnější na náraz než polonezničitelný sporťáky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych hru hodnotil asi 9-8,5/10 ...hlavne kvuli jizdnimu modelu a destrukci...oboji jsem mel radeji v GTA IV...a kvuli tomu ze GTA V ma kopce atd jsem se tesil jak budu radit s fyzikou a nicit auta z hor...no a ono nic.Ono se auto da znicit jako v GTA IV ale chce to o dost vic casu a sily.

Pak zbude jen jizdni model kterej je pro me spatnej...mam pocit ze kazdy auto je jak krabice od mlika podle me to v GTA IV byl celkem ideal i kdyz se to clovek musel ze zacatku naucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu