Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

no prave hral jsem to naposled tak pred 4 rokama :D tak aspon jsem v blazene nevedomosti a nebudu si muset stezovat :D

Tady si nikdo nestezuje,kazdej tu pise svuj nazor na hru,na kterou cekal pet let:-)

To se snad jeste na tomto furu muze ne ;-)

Xperia ARC S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady si nikdo nestezuje,kazdej tu pise svuj nazor na hru,na kterou cekal pet let:-)

To se snad jeste na tomto furu muze ne ;-)

Xperia ARC S

myslel jsem to tak ze kdybych se k te 4ce vratil tak by se mi trebas ten jizdni model fakt o dost vic libil a pak bych si stezoval JA.. nikoho jsem tu neosocoval ze nemuze rict svuj nazor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zase třeba rád, že zničit auto bude těžší, strašný oprc byl ve starém San Andreas, když jste jen do něčeho lehce ťukly.

Hmm, právě mi pošťačka do práce dovezla balíček s GTA V, takže dneska odpoledne nebude se mnou řeč. :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se jizdni model libi.. auta se mi prijemne ovladaji a destrukcni model.. nu jak bylo receno alespon nemusim furt menit :-D jo a kdyz vam policajti strili do naprav tak jsou schopni vam nejak urvat zaveseni rizeni.. takto kdyz jsem jezdil po vojensky zakladne a strileli po me z heli tak lup a najednou predni kola prestaly reagovat a jediny smer bylo kupredu! :-D

Jediny co mi vadi je, ze kdyz se v cabriu prevratite na strechu tak neumrete a auto se jeste prekuli na kola :eek:

Odeslano z HTC Desire Z pomoci Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem jeste za celou hru nepotkal poldy kteri by jen tak projizdeli max jen ty kteri po mne sli a ja jim utek, musis srazet lidi, aby te zacli honit ona taky zalezi kde strilis no, ale nemam s tim nijak zkusenosti snazim se, aby po mne nesli

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tož to já taky nejsem nějaký agresor.. ale chybí mi ten pocit kdy kradu auto a bojím se aby mě nějakej neviděl... třeba co teď jsem nepochopil: jdu si tak krajinou za trevora a chci auto... poušť... nikde kolem mě v okolí dohledu nikdo až na manika co příjíždi s dodávkou.. tak mu čelně vpálím jednu přes sklo, borec instant... a blik hvězdička... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdelší směnu jsem měl asi dnes.S vědomím, že GTA je stažené a já musím čekat do 15 hodin :lol: .. jinak k hře:

Zatím jsem odehrál cca. hodinu - Ovládání aut mi přijde dobré, lepší jak ve 4.Po chvíli jsem si na něj zvyknul, grafika tak nějak podle očekávání a zbytek doplním později :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- dnešní odpoledne s GTA V, super zážitek, jízda autem překvapivě dobrá, motorky by mohly být méně citlivé, ale s jízdním modelem jsem srostl

- atomic blimp je nejlepší způsob, jak si ze začátku odhalit mapu, tedy já si odhalil asi 1/3

- příběh je zatím nej, co jsem v GTA sérii zažil a to jsem na začátku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zda se mi to nebo bude tohle gta nejaky kratky ? hraju druhej den vxera i dneska 3-4 hodiny tepr prvni mise s trevorem a mam 20% kurna :-( ani se mi moc nelibi to pocitani misi je jich tam celkove 70 tech pribehovych ale kdyz jdete udelat nejakou vetsi loupez tak k tomu udelate dalsi 3 mise aby jste meli auto/zasoby atd a to se taky do toho pocita takze clovek tam udela 6 loupezi a konec jo ? snad ne .... a jak zvednu tomu psovi chopovi happiness ? hraju si s nim vozim ho v aute beha za mnou na kole a ani n :-( .... ale jinak to je bomba jak svin :-D

edit: jinak k tem policajtum ja je vidim porad stale nekho honi a houkaj a nebo se jen tak projizdi a za kazdou blbost mam hvezdicku prijde mi ze tohle gta je nejprisnejsi :-D

Upraveno uživatelem pejtrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, chci se zeptat, jak je to s těma garážema? Docela mě to sere, vytuningoval jsem si auto, dal do garáže a zmizelo, ani na policajtech neni... tam se dokonce občas objeví auto který jsem snad měl jen na 10 metru popojetí? :-D Pak se mi občas stane, že zmizí auto z garáže u baráku...wtf?

Potom by mě zajímalo ty loupeže si budu moct časem už dělat i sám? Bez mise?

Jo a btw. furt mam na policajtech zabavený žlutý kolo, který jsem si nikdy nekoupil a jel jsem na něm asi tak 10 minut...? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zda se mi to nebo bude tohle gta nejaky kratky ? hraju druhej den vxera i dneska 3-4 hodiny tepr prvni mise s trevorem a mam 20% kurna :-( ani se mi moc nelibi to pocitani misi je jich tam celkove 70 tech pribehovych ale kdyz jdete udelat nejakou vetsi loupez tak k tomu udelate dalsi 3 mise aby jste meli auto/zasoby atd a to se taky do toho pocita takze clovek tam udela 6 loupezi a konec jo ? snad ne .... a jak zvednu tomu psovi chopovi happiness ? hraju si s nim vozim ho v aute beha za mnou na kole a ani n :-( .... ale jinak to je bomba jak svin :-D

edit: jinak k tem policajtum ja je vidim porad stale nekho honi a houkaj a nebo se jen tak projizdi a za kazdou blbost mam hvezdicku prijde mi ze tohle gta je nejprisnejsi :-D

Heleď já mám odehráno 48% z toho 38/69 příběh, 20/58 vedlejší, 16/59 koníčky, 11 random eventů, a hraju to 8 hodin furt něco dělám ať už právě příběhové úkoly, vedlejší, random eventy či nějaké to obchodování atd... takže je furt co dělat... doporučím se mrknout občas na svůj social club např. můj checklist: http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/career/checklist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem teprve na zacatku, ale trosku v tom plavu... hrozne me mrzi zamerovaci ukazatel - nenasel jsem nikde, ze by se dal zmenit a skoro neni videt :(

mam zatim jen Michaela a Franklina a chtel bych se zeptat, jak jsou znaceny presne mise? Kdyz se dam mezi nema prepnout tak mi to ukaze za M mam k dispozici 2 mise, za F 3 mise... ale na mape vidim max nejaky zabavni centra, dum, velky "M" a "F" a treba jeden zelenej "?". To se ty mise odkryvaji prubezne? Jako kdyz mam k dispozici 2 tak vidim jen jednu a az ji udelam tak uvidim tu druhou nebo jak to je?

A jeste se mi stala takova vec... Na zapadnim pobrezi je quest - modry "?" a zavodi se v behu s babou... Hral jsem s M a utekla mi, takze failed. Misi sem neopakoval a "?" zmizel. Po znovu nahrani savu tak ale opet byl - parada. Vzal jsem si teda "F" a ze tu misi zkusim s nim. Hodil jsem si na "?" waypoint a jel. Celou cestu byl videt a az jsem dojel primo k nemu tak zmizel a baba tam taky nebyla :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu