Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

- Co je to na té mapě za místo P? Byl jsem tam a nic zajimaveho tam neni.

- Jaksi už nemám k dispozici žádné úkoly pro Franklina a Michaela, jak se dostamu k dalsim? Zatim jsem jen ve městě. To musim postupne odkryt mapu abych dostal dalsi ukoly?

Odesláno z mého Sony Xperia Z pomocí tapatalk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho jakou barvou to P je? Pokud uz za Franka a Mika nemas ukoly a P je oranzovy tak musis tam za Trevora.

Netusite nekdo jak si zajistit aby mi nezmizlo auto? (Zda to de).

Za Mika jsem si ted asi za 100 000$ vytunil karu, mam ji v garazi a bojim se s ni jet, aby mi pak nekde nezmizla :-D Po tom co se mi rodina zdekovala uz pred barakem nestoji ani ta cervena krasavice :-(

A jeste dotaz. Jde se na net pripojit i jinde nez doma? Po tom co mi v baraku (za Michaela) probehla cistka uz nejsou ntb v pokojich (ani u dcery ani syna). A ja mam nakoupeno celku dost v akciich a ted nevim jak se k nim dostat :-/

Odeslano z HTC Desire Z pomoci Tapatalk 2

Upraveno uživatelem winkja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si zatím kvůli té nejasnosti s ukládání tuningovaného auta nic nepořizuju, navíc nemám důvod, ale chystám se na to, minimálně v GTA Online ten tuning řešit budu, tady zatím není nějak důvod, snad Franklin by potřeboval lepší káru, tak původní se mi moc nelíbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkup všechny nemovitosti ať máš income :) a pak zační dělat do akcií, zkup nějakou firmu a pak zlikviduj konkurenci, tím bych řekl že vyděláš jako pán :)

a po dohrání tam není možnost nějak opakovaně vykrádat banky? a zkoušel si replay mise z loupeže, zajímalo by mě jestli to dá prachy, ikdyž to je asi hloupost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkup všechny nemovitosti ať máš income :) a pak zační dělat do akcií, zkup nějakou firmu a pak zlikviduj konkurenci, tím bych řekl že vyděláš jako pán :)

a po dohrání tam není možnost nějak opakovaně vykrádat banky? a zkoušel si replay mise z loupeže, zajímalo by mě jestli to dá prachy, ikdyž to je asi hloupost :)

To mě docela mrzí, já myslel, že tam bude ta možnost vykrádání i potom, jako taková aktivita prostě, ale můžu maximálně vykrást večerku a vzít si 400$ :D

Jak to myslíš s tim zníčením konkurence? Koupim akcie nějaký firmy, najdu si konkurenční firmu v oboru a zlikviduju ji? :D Jak jako? :O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu