Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

xvostokx : můžeš třeba utratit za letadlo nebo loď takova ptákovinka do budoucna, upgrady zbraní..

canava :D :D jo no to bylo sakra stylový! já zas umíral vtom kaňonu, kde si chtěl odjed a najelo na tebe tak 8policejních kár a prostě ti tu cestu zaplnili autama :D takovej trolling

Kapr hele pane nechcu bejt hnusnej, ale proč to všem furt cpeš? :D už to píšeš tak pošestý.. chápu že ty prachy nechceš ale to je čistě tvoje věc a ocenění za to nedostaneš x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Auto mi přijde zbytečný stejně s tim mym krámem (kterej se mi navíc líbí nejvíc páč z boku vypadá trochu jako GT-R) jezdim nejlíp, na dominator si zvykám ale je to taky dobrej stroj.. Infernus nuda, Vacca nuda... jediný co se mě líbí je to co jste tu psali.. To alá-ferrari-like auto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si koupil lepší garáž (za 200tacu tuším) a musím řict že má jednu obrovskou výhodu. Měl jsem malou garáž pro 2 auta a jednou jsem na sebe měl vypsanou odměnu a tak si dělam na PC v garaži a najednou zvonek že na mě někdo čeka před vchodem. vylezu ven DEAD.. Nová garáž ma u vchodových dveří a garáže nainstalované kamery a v TV si je mužu pustit takže vím kdo tam čeka... luxusni věc :wohow:

Ty kamery mas i u apartmanu pokud nevis, aspon v tech drazsich urcite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kamery mas i u apartmanu pokud nevis, aspon v tech drazsich urcite.

Já měl dřív ten nejlevnější za 70tisíc a tam byly taky ;)

K cemu.Penize ti nikdo dat nemuze protoze to nefunguje.Jedine se muze rozdelit po praci...

Peníze jdou posílat jak komu :D Než jsem dostal první bad sport tak jsem mohl.. Teď už nemůžu vůbec nikdy, což nechápu.

Kámoš mi jinak posílá prachy furt když potřebuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je sakra za kravinu mam ten apartman s garazi pro 10 aut, chci dalsi garaz tak si ji jdu koupit a me se to vymenilo za ten apartman s garazi takze jsem vlastnil jen tu garaz,tak jsem si koupil zpatky ten apartman a stalo me to zase tech 286K, OMG pul mega v hajzlu, ktery blbec toto vymyslel

EDIT: kdyz mi nejde koupit zadna garaz tak by me zajimalo jak udelam tu trofej american dream kdy potrebuju: byt,garaz, a pojistene vozidlo

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda že těch properties nejde víc no, je to docela ♥♥♥♥ .. 10 aut mi nestačí, budu si muset udělat další character :D ... wolfe, todle si máš zkusit s levnějšíma nemovitostma :D

winkja : posílal sem ti invite , budem něco teď vymýšlet tak dej vědět

PS: meatfly, tebe jsem si přidal též

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu