Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

Ja mam teda aut 5 ale koupil jsem jen jedno :-D ale mas recht. Ja u toho zabijim cas. System misi o hovne, pet minut se pripojujes, minutu nekam jedes, minutu strilis a hotovo. Za to uplakanejch par tisic.. Spis meli online vydat pozdeji, odladeny (nemusel by bejt ten stimulus) s heistama.. Ale co, parkrat tejdne to zapnu a zahraju s lidma z crew (vsichni uz maj addery, to placaty auto atd.) nebo s kamosem z nemecka a to je vsd.

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jako penize me nejak nestvou, ja to hraju abych delal ptakoviny..protoze mise jak uz bylo receno jsou naprosto o nicem (mise jako mise pokud se sejde par friendu jsou fajn.., ale ty "MISE", co jsou ty team-deathmatche, to je nejhorsi co muze byt, hnus)..dalsi vec jako co mi treba vadi..kdyz hostuju, joinuju na zavod, tak EVIDENTNE chci hrat zavod..a ne aby mi pak ve vote menu to ukazovalo parachuting popr team deathmatche nebo jine ptakoviny..Kdyz chci survival tak chci asi prevazne jen survival, kdo nechce muze najit neco jineho..Nejvic me asi bavi prave ten survival..je to nejdelsi, clovek si tam muze dat v klidu cigaro a kafe, a je za to nejvic penez..Zavody me omrzeli, protoze tam do sebe miliarda hovad narazi, mise jako mise fajn, ale malokdy se nekdo napoji, mise jako dm hruza, parachute fajn ale kratkej..lobby cekani je uplne na h****, jeste vic pokud se tam napoji nejake mentalne retardovane decko co si to neumi vypnout a rve tam (pokud nejste host, neni moznost si to decko mutnout, pokud jedete zavod, tezko budete chtit prohrat kvuli tomu, ze se musite prepnout do quickmenu a mutovat), atd atd..takze vice mene v multiplayeru delam to, co jsem VZDKYCKY delal s kazdym GTA kdyz jsem otevrel vsechny ostrovy (dokud se oteviraly)..jezdim si po meste, strilim si do vsech, tedka uz dokonce i kaslu na bad-sport, protoze na nej stejne vsichni kaslou a je mi to jedno :D..kamosovi to GTA stejne nejde, protoze FURT ma error s Failed to host GTA session, takze asi tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tam jsou aspoň ty buginy co měly bejt v 1.05, když už je to na tý verzi více než týden?

Jsem zvědavej kdy s jejich tempem vyjdou heisty.. Až takový katastrofálni slimáčí tempo jsem nečekal..

PS: Měli by zvětšit počet vlastněných nemovitostí, byla by to aspoň nějaká pomocná berlička na utrácení peněz. Najivní to myšlenka, já vím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si treba radeji strihnu Single kterej je lepsi v tom ze je proste zivejsi...v MP ve freecku je mesto jako po vyhynuti.Jen par lidi.Ale zase kdyz se jen tak zabijite atd je to nejvetsi zabava.

Mise jsou fajn ale hraju je radeji sam nez s nekym kdo je naprostej lempl a hned sebere zivoty.

Hlavne jsem zatim(jsem jen level 26) nedelal misi kde bych nekoho potreboval...aby to bylo vazne tezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z Beach Bum packu jsem docela zklamán, r* by měl začít makat na novým obsahu až se zněj bude kouřit, jinak je čeká nevyhnutelný odliv hráčů

..spousta lidí nemá co dělat a na fórech se začínají zvedat pořádný vlny hatu. Upletli si na sebe byč

Obsah Beach Bum packu :

Zbraně: SNS pistol ( taková menší devítka ), Rozbitá flaška

Vozidla: Canis Kalahari, BF Bifta, Bravado Paradise, Speeder .. všecky budou zadara

( takle jako náhled sem to udělal a sehnal já, tak si toho važte :D )

post-6345-14687169919851_thumb.jpg

+nějaký mise, ale nůďo

PS: Ten kalahari je bez přehánění strašnej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dohrání na platinu hru prodám, poněvač jsem z MP zklamanej furt je to stejný,mise furt stejný dojet tam a tam vyzvedni zásilku atd,nejvíc mě štve to načítání to je věčnost.Kolikrát PS3 vypnu když to načítá ,protože čekat x minut ,mě nebaví.navíc pak člověk jede 2 minutovej závod a je to tu zase a furt dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako vice mene je fakt, ze KAZDA naprosto KAZDA online multiplayer hra je FURT TO SAME..ale je zajimave, ze battlefield lidi bavi roky..counter strike bavil lidi roky..left4dead bavilo lidi roky..teamfortress2 bavilo lidi roky..Arma bavi lidi roky..GTA bavi kazdeho 2 tydny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak protoze od GTA hrozne slibovali...hlavne ty mise...a nakone celkem zklamani.Aspon pro mne.Jako masakrovat se jako v GTA IV je sranda...ale je to takovy osemetny...co mam posledni zkusenosti tak vetsinu lidi zabiju 2-3x a oni hned vezmou svou super karu a jedou se ukrejt do bytu.

Ty mise mi prijdou skoro i nudnejsi ve vice lidech protoze pak jsou hrozne lehky...az na ty tymove kde se honite atd...

Ja se na to MP hrozne tesil ale nakonec me osobne to moc nedalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja je vetsinou nenecham odjet :D vetsinou k nim rychle pribehnu a sikanuju je..vrazim do nich autem, aby se nemohli zvednout, strilim do nic, atp..vetsinou se mi povede streak tak 7-15killu nez ten dotycny ztrati nervy a odpoji se :D docela me bavi deathmatch kdyz te nekdo zabije, posles mu a on prijme, to je fajn prestrelka aniz by honili policajti..skoda, ze to nejde nastavit na vic jak 5 killu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za závod kde bylo dřív 13000 odměna je teď 2000, tak to je fakt maso.. nejsou schopný opravit desítky a stovky kiksů, ale po poctivých hráčích budou dupat dál .. LOL

EDIT: výpis nejvýznamnějších oprav a úprav v 1.06

Bad Sport penalizace za zničení personal vehicle byla značně snížena

Peníze a RP odměny za Races, Deathmatches and Parachuting jsou od teď založeny na době ztrávené hraním daných aktivit.. příkladem odměna za criminal records: $250 and 115 rp

Pegasus poplatky byly sníženy z $1,000 na $200

Opraven exploit, kdy hráči přeprodávali personal vehicle pomocí Los Santos Custom, přepínáním mezi SP a MP

Z garáží byly odstraněny vozidla, které byly uložené bugem jako například: tanks, helicopters and police vehicles.

Následující vozidla přidaná na southernsanandreassuperautos.com : BF Dune Buggy, Canis Bodhi, Karin Rebel, Maibatsu Sanchez 2, Vapid Sadler, Vapid Sandking SWB.

Cena za Lesterovu službu - odstranění wanted levelu je hodnocena podle počtu hvězdiček které máte .. $200 za 1 hvězdu

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravíčko, měl bych takovej dotázek. Nevíte někdo který joysticky jsou v GTA V podporovaný? Protože se mi můj dualshock rozsypal a mám Logitech rumblepad 2 kterej bohužel nefunguje při GTA a nechce reagovat. Tak nevím co s tím jestli koupit teda novej nebo jestli se to nedá nějak vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu