Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak už mám konečně pořádnou crew - http://socialclub.rockstargames.com/crew/czech_republic_ps3 Spoustu aktivních členů, tak se přidejte pokud ještě v nějaké crew nejste.

Jinak se snažím kombinovat online a single abych to konečně dohrál. Zatím mám nahráno 26 hodin a splněno 46 misí (z 69) takže počítám že my hra ještě dlouho vydrží.

Dodatek k Online :

Taky vás tak štve když příjdete do session a první co slyšíte je jak mluví nebo řve nějakej malej 9ti letej parchant.. Jedna věc co nechápu je proč ♥♥♥♥♥ rodiče kupují svojim děckám hru jako je GTA 5 když je v ní tolik násilností atd.. A proč sakra ještě mají headset.. Většinou když se podívám takovým harantům do profilu tak mají většinou jen 4 hry, a to Call of Duty MW 3, Black Ops a někteří i Ghost a ted i GTA 5 (žádné exkluzivity) ..další násilné hry. Nevadí mi když to hrajou (alespon je na kom získat fragy) ale proč sakra mají headset a dostávají takové posranecké rage když je někdo několikrát zabije.

Upraveno uživatelem pitris97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Včera jsem s kamarádem u mě hrál gta 5, na chvilku si pučil tablet a přes social club na kterén jsem byl přihlášený (iFruit app pro Android) mi změnil poznávací značku na KUNDÁK. Je nějaká možnost jak to změnit ? Pokud ne byl bych vděčný i za jiné rady. Dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Včera jsem s kamarádem u mě hrál gta 5, na chvilku si pučil tablet a přes social club na kterén jsem byl přihlášený (iFruit app pro Android) mi změnil poznávací značku na KUNDÁK. Je nějaká možnost jak to změnit ? Pokud ne byl bych vděčný i za jiné rady. Dík :)

mě by spíš zajímalo jak si změním tu poznávačku ? :D :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Včera jsem s kamarádem u mě hrál gta 5, na chvilku si pučil tablet a přes social club na kterén jsem byl přihlášený (iFruit app pro Android) mi změnil poznávací značku na KUNDÁK. Je nějaká možnost jak to změnit ? Pokud ne byl bych vděčný i za jiné rady. Dík :)

znacka zmenit nejde,ale je jedna moznost jak ji zmenit, musis si zalozit novy ucet na socialclubu a tam si zase dat sdilet svuj PSN ucet

canava: musis si do telefonu stahnout aplikaci iFruit a tam si to muzes zmenit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš mít aplikaci pro Android (nevim jestli je i pro iOS), jmenuje se iFruit. Má něco přes 200mb, po instalaci se přihlásíš ke svému Social club účtu. Vyskočí ti menu, máš tam LS customs, Chop the dog (tady za něj můžeš hrát hry, aby byl štastnej ve hře a dělal triky - pac, sedni, na zadní. Tyhle schopnosti vylepšuješ penězka, který dostaneš když s nim ve hře jdeš ven něco dělat :D, takže je to tak propojené), snapmatic, social club a ještě pár dalších. Tukneš na LS customs a vyskočí ti garáž kde máš všechny 3 auta co mají hlavní postavy (M, F a T). Vybereš si nějaký z aut,vyskočí ti tuning a nahoře vpravo máš poznávací značku, na tu tukneš a vyskočí ti její menu, pak už jen tukneš na tu nahoře a můžeš psát. Až budeš mít vybráno tak to jen potvrdíš.

PS: Už jsem to vyřešil, změnil jsem si social club acc, unlinknul jsem vše z toho starého, udělal nový tam jsem linknul už jen svůj PSN účet a vše bylo při starém a poznávací značka už je jiná :)

E: Manouste díky za radu, napadlo mě to už včera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

na co další auta, stejně je není kam dávat, když nějakej totální kak vymyslel vlastnitcví jen jedný nemovitosti a očividně jim to ani po půl roce divný vůbec nepřijde.

a o hlavním a proklamovaném prvku gta5 , heistz už radši po pár měsících nemluví vůbec. bravo r*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak to nejde,nelze hru dohrát tak aby jste si vydělali na Golfovej klub atd,z vlastní zkušenosti to vím.Mise od Lestra nejdou nechat na konec všechny pouze jen 4 z 5 a i když nakonci máte 4 mise od Lestra a u každého 20 milionu,pořád vám to nestačí a i při investování si nevyděláte více jak 110 milionů.Na youtube je sice spoustu návodů,ale ani na jednom nejsou žádné velké částky,je to škoda snažím se tu hru po třetí dohrát tak abych ty peníze měl,ale skutečně to nejde :(((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo tak to je výborný,vždycky po dalším patchu něco nefunguje,funguje vám někomu trh BAWSAQ?Konečně jsem zde: http://www.rockstargames.cz/jak-vydelat-jmeni-na-burze/ našel návod jak vydělat ty prachy a už se mě to daří,ale teď mě zase nefunguje ten trh BAWSAQ je tam napsaný (The market is down for maintenance!). Fakt super nechápu proč by to mělo být v údržbě,máte taky tento problém?????? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu