Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Jediný co si pamatuju, kdy se nezobrazují body na mapě(všem třem postavám) je když se připravujete na job(krádež) a tvůj úkol je najít s jakoukoli postavou 4 místné auto, schovat ho v podzemních garážích nebo postranní ulici a pomocí telefonu to oznámit, že je připraveno. Poznat to jde, že pokud nastoupíš do nového auta píše se to v levém nebo pravém rohu(upozornění zda je auto na to vhodné nebo není). Určitě na konci nejsi, ten je až s titulky.

A ještě si pamatuji,že Trevor posílal Michaela do letecké školy před nějakou misí. Já tam šel hned ale nevím jestli by hra čekala dokud bych tam s Michaelem nešel.

Upraveno uživatelem petrk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

tak asi začni kalit taky ...

Ten matchmaking je v onlinu neskutečna zhovadilost, nepřestáváme mě překvapovat jak zprasenej ten jejich systém dokáže být a to ty servery sou pro pár lidí OMG .. po pár měsících je to ještě horší než to bylo :/ ... takže u heistz se bojím sčím přijdou, pokud za udělání banky dostanu 20 000, tak to ať rovnou ani nevydávaj.

Vtý hře je to teď buď tak, že je člověk naprostejch chuďas co nemá kolikrát ani na zaplacení pojistky za auto, nebo naopak má nabugovaný miliony na účtě a střílí absolutně po všem jedno rpg za druhým ( 2 náboje - 1000 dolarů ) ...

Zajímalo by mě kolik lidí si koupilo ingame money, spočítali bysme to na jedný ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu řešilo aspoň padesátšestkrát, odpověď na tvou otázku leží v historii tohoto topicu mezi desítkami otázek a odpovědí na stejnou otázku ..

řešení jednoduché: kouknout co máš poslední misi, opsat název a hledat na youtubu ve videích .. za 5minut hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

jo jasný..ja to tay procitam stranku po strance, jsem nekde na 42 myslim a uz se v tom ztracim..koukal jsem i na youtubko..ale kdyz koupim ty masky tak uz tam snad zadny mise ani nemam..mel sem otazniky atd a to jsem udelal ale ted nemam zadny mise..mam tam jen otazniky a nvm co dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, vím, že tento dotaz už tu byl několikrát, ale pořád z toho nejsem moudrý, někdo píše, že hra jde, někdo že je ne... Opravdu nevím zda GTA 5 jde na PS 12 gb, máte s tím někdo vlastní zkušenosti? Hrál jste někdo gta na 12gb verzi? Mám na ps3 naisntalováné ještě The last of us a mám cca 8,9 gb volné místo, půjde nainstalovat k tomu ještě gta 5? Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wain: máš moje uznání pokud si nejdřív četl nekolik stránek a pak se teprve ptal, seš zářivá rarita ... je naprd že sis vybral špatnej směr , kdyby si to četl pozpátku tak to najdeš :D prvních 30 stran sme se rozplívali u vydání a pak dalších 20 sme nadávali na online :D

ktomu 12gb, koukl sem na pár forek a videek... před patchema a dlc problém nebyl, teď se karta obrací a někteří už psali ze to po nich chce ještě 110mb místa navíc, který ztoho nedostanou ani po formátu a to tam ještě není ten patch přidávající vykrádání bank, řekl bych že ten bude asi solidní macek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu