Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

všiml sem si žě R* pozapoměl rozdat lidem deštmíky, nevšiml sem si za tím že by je někdo měl.:?co znamená žlutý a modrý pásek pod mapou? nep. vesta v výdrž?

jinak co vám vadí na gta? mě třeba že každá postava má stejný styl boje úder nohou úder rukou a to je vše, nebo se to v průběhu hraní změní?:coolgun:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

čaute, potřeboval bych poradit, mam PS3 12gb a uvnitř nainstalované GTA 5, ale teďka potřebuji udělat nějaký update, který se mi tam podle psaní nevejde, ale v konzoli je jen tato hra. Jak udělám update abych mohl hrát zase online mode ? Jde to nainstalovat nějak na flešku, že bych třeba hrál s píchnutou fleškou, nebo jinou radu prosim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mám jeden blbej dotaz, jsem v GTA online, ale nevím, jak spustit deathmatch nebo závody nebo jakejkoliv mod. Na youtube jsem viděl, že maj na mapě symboly značící kde ten deathmatch, zavod, atd. je, ale ja tam na mapě nic nemám... Nebo ty mody jdou hrat jen s přáteli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, určitě to tu někde je, ale projíždět 80 stránek by bylo na dlouho.

Mám dotaz na nové auta a zbraně které jsou v nových upgradech, normálně stáhnu patch a nainstaluji, zapnu normálně kampaň (ne Online) napíše mi to že mám na výběr nové zbraně a auta, ale já nevím kde? Když dám přes telefon prodejce aut tak tam jsou pořád ty stejný.

Poradí mi pls někdo kde to mám, nebo jak se to zpouští, nebo je to jenom pro online?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu