Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 1 month later...

předchozí díly pokud vím žádný problémy neměly.. sice gta san andreas už mělo krapet zastaralejší grafiku, ale vykompenzovala to ostatníma věcma :) gta 4 taky šlapalo dobře pokud jste měli výkonný pc, na Ps3 je to špatný kvůli nedostatečnému HW a kvůli tomu že spěchali a vydali to o rok dřív než na pc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předchozí díly pokud vím žádný problémy neměly.. sice gta san andreas už mělo krapet zastaralejší grafiku, ale vykompenzovala to ostatníma věcma :) gta 4 taky šlapalo dobře pokud jste měli výkonný pc, na Ps3 je to špatný kvůli nedostatečnému HW a kvůli tomu že spěchali a vydali to o rok dřív než na pc

Jak je to presne spatny na PS3? Me to prijde krasny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA4 na PC je děs, člověk musí mít opravdu super PC, aby to šlo zhruba v pořádku. Jenže tomu zase neodpovídá to, co je vidět na monitoru. Zkrátka, na PC je hra opravdu příšerně optimalizovaná. Někdo by řekl, že není vlastně vůbec.

PS3 verze je špatná, protože nemá dostatečný HW? To je obrácená logika. hra se obvykle dělá podle toho, jak mám silny HW a ne, že udělám hru a doufám, že to nějak bude fungovat. A že vydali hru dřív? No to je jejich problém, že?

Celkově hra zase není tak strašná, jako nějaké jiné, ale to ani není nic extra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to presne spatny na PS3? Me to prijde krasny

třeba antialiasing -20x ? :D

Nanaki: já to se svým slabším dvojjádrem a GF9600 rozjel dost slušně !! zhruba medium-high a o tom jsem si na Psku mohl nechat jenom zdát !! na psku to jede zhruba jako na pc na low... to má psko 4nebo 3jádro a herní grafnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale já tím dost slušně myslel něco jako parádně.. ani jsem nepočítal že bych si to zahrál na medium, a i na medium to vypadá krásně, což se o konzolové verzi říci nedá... samej čtvereček a po pár metrech rozmazaný textůry, kdo má tohle hrát??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu