Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jo jo v noci to vypadá nádherně i na Psku.. a s těma barvama, stačí si na televizi nastavit jak se ti to líbí.. já to téměř u každé hry mám jinak, protože ke každé hře se hodí trošku jiný barevný skupenství a nastavení :)

a souhlas se sooe, hrát se to samozřejmě dá.. kdo není moc založenej na grafiku tak mu to nevadí :) ale samozřejmě je lepší to hrát s lepší grafnou :D a proto doufám že se poučili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to hrál nejdřív na pc a po nějakém roce si to koupil na PSko, protože jsem si to chtěl zahrát znova a grafika mně samozřejmě nijak extrémně neoslnila, ale ani neurazila. Naopak právě takové RDR se mi graficky zdálo vydařené (samozřejmě v mezích ps3) a nevím čím to je, ale mně se zdá, že framerate mi vadil spíš v RDR a to hlavně ve městech (blackwater, thieves landing), kde nebyl nejvyšší, ale u GTA si to buď špatně pamatuju nebo mi přišly fps v pořádku. Až bude čas, zkusím to znova :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je GTA srdcovka, ale je fakt, že nejlepší ta grafika není... No u GTA 5 ale hlavně doufám v slušný framerate. Jak říkám.... RDR se mi graficky líbilo a byl jsem z té hry nadšený, ale občas mě dokázalo naštvat jak framerate ve větších městech někdy o dost poklesl :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo pravda. Naughty Dog to zvládá skvěle... Teď hraju U3 a je to krása! Ale zase myslím si, že je to rok od roku lepší a lepší... Třeba L.A. Noire vypadá dobře a co jsem koukal tak i s poklesem fps nemá velký problém (dokonce snad víc padaly fps u xboxu.. .koukal jsem na ty srovnavaci videa na youtubu, hru nemám, takže zas nechci kecat.. Jen takovej postřeh z videí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo tak to je jasný. Naughty dog se soustředí jen na PS a navíc jak píšeš, U3 není zdaleka tak velká a rozsáhlá hra. Mě by stačilo GTA v grafice RDR (možná lehce lepší) a s dobrým FPS. No trailer vypadá úžasně to se musí nechat.. Každopádně jedno je jistý... GTA vždycky vyvolá nejvíc diskuzí a dohadů... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna 4ka podle mě vydělala hlavně na konzolích. Zvlášť když vyšla o dost dřív právě na ně, tak si kvůli ní určitě mnoho fanoušků i konzoli pořídilo. Ale souhlasím.. GTA:SA bych na konzoli hrát nechtěl ;) Ikdyž pravda... GTA je asi spíš PCčková záležitost.. nebo přinejmenším byla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před necelym tejdnem jsem stahoval z Megauploadu alpha verzi dema GTA5, která unikla z ruský pobočky Rockstar v Kyjevě. V přiloženym textu jsou instrukce k vydání dema a instrukce k překladu. Hra samotná je zatim téměř nehratelná, i tak ale stojí za to alphu stáhnout a vyzkoušet. Už jenom kvůli tomu hlavnímu menu, je skvělý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hale já ikdyž mám v plánu a šetřím na novější PC, tak stejně asi gta koupím na PS3.. A určitě budu předobjednávat ;) SA:MP s kámošema byla stejně největší sranda :D

Celdon: Počkej cože? To není možný :D No z megauploadu to asi už nestáhnu :D

EDIT: Hale nenašel jsem o tom ani slovo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu