Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Buzz: Světový kvíz CZ!


Rohlais

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mám stejný dotaz jako Luckass? Dají se někde sehnat dodatečné kvízy? Hru mám už od vánoc a tudíž už se mi dost často otázky opakují tak bych ji chtěl nějak obohatit abych dostal další impuls do hry jinak kdo by chtěl hrát online tak můj acc je Kuliss9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nevíte náhodou jestli jde koupit Buzz světový kvíz bez bzučáků. Koupil jsem totiž dneska Buzz Quiz TV aj z bzučákama za 299 Kč a mému nemilému překvapení je hra pouze v angličtině (krabice je česky popsaná a prodavači říkali, že by to mělo být v češtině), tudíž je mi k ničemu když chci hrát s dětma. Takže mám čtyři bzučáky a potřebuji hru :-).

To jsi určitě koupil výhodně v Planeo Elektro, co? Taky jsem na to naletěl, ale na druhou stranu mít 4 další bzučáky za 3čenta je super. BUZZe jsem hrál u kámoše, zakže cz verzi jsem mazal koupit také. Takže te´d mám komplet s 8 bzuknama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu