Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém se šipkami


Kolda

Recommended Posts

No nazdar zas mam problém :D mel jsem rozebrany PSP FAT složil jsem ho vse je v poho ale když zapnu třeba tekkena nebo monster hunter tak mi jde postava dolů i v menu u tekkena mi to děla, jako bych to měl zmáčkly dolů.

Tak jsem zkusil povolit šroubky u šipek i utáhnout nic nepomáha i když mam kryt dole tak to dělá nevíte co s tím ??

Nebo jestli existuje nějakej program na vycentrování tlačítek ?? DIk moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak potřebuju novej analog protože se mi pokazila pružinka v nim, ale o to nejde když sundam tu podložku pod displejem prilozim analog na ty kontakty na základní desku tak to přestane ale když to složím cely utáhnu na max tak to zas blbne jako kdyby se ty kontakty k sobe nepripojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel sem stejny problem

za 1) poradne si utahni vsechny sroubky (nebo zkus mit u analogu sroubky trochu povoleny-me to ale nepomohlo)

pokud ani to nepomuze tak: http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007070026 plugin kerej nastavuje sensitivitu joysticku - vzdy kdyz zapnes hru tak akorat podrzis NOTU + R a nastavis sensitivitu na 400% (nebo podle toho jak to bude nej) a je to

a pokud ani toto nepomuze tak psp vyhod z okna ....

jo a jeste co mas s pruzinkou v tom analogu?

taky se mi radoby pokazila ale je celkem snadny to spravit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz mrknes na aukro tak tam se da sehnat novej analog na psp za 99,- kc plus postovny .)

to uz bych ho raci koupil od nekoho tady na foru... je tu plno lidi co to prodava... Staci jen hledat.. a pak se domluvit at to posle jen v obalce a previst penize na ucet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu