Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

:idea:UMD video iso na 3.03 OE-C:idea:


rybak.d

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mam iso Silent hill experience a nevim jak ho mam na mem Psp s fw. 3.03OE-C spustit. Jde to vubec , nebo musim udelat downgrade na 1.50 a potom jit pres nejakej loader?

Ja jsem to spoustel pres devhook, ale to jsem mel jeste 1.5 a na foru tu byl nekde navod.....od SW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2 myschoo : bohuzial to tak lahko nejde ...

2 rybak.d : na 3,03 to ide .. ale len na C .. je to dost komplikovany sposob ako to rozchodit , budes na to potrebovat IR shell a aj ten DH .. same o sebe bez toho IR to nejde ... DH zamrzne ... na vyssom nez 3,03 to nepustis ... ja osobne pozeravam viac filmov ... a aj tento komplikovany sposob som pouzival ... ale potom som prisiel na to ze down na 1,50 pozret film a update na 3,40 je o moooc rychlejsi a jednoduchsi ... ak by si chcel presne ten postup ako to pustit pomocou DH .. hladaj na fore maxconsole ... tam je cely postup ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Super diky ,kouknu na to . Ten dh jsem zkousel samostatne a zamrzne mi to presne jak pises . Zkusim to s IR SHELL, podle maxconsole.

A zkousel si nastavit ty regiony atd v devhooku a pak pustit jako video? Tohle se npousti jako normal hra, ale jako video+ tam musis mit nastaveny ty regiony.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu