Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pomoc nemuzu rozjet ISO hry


Sock of Chuck Norris

Otázka

cau hele mam problem rozjet nejaky iso hry ,mam FW 3.40 OE-A , a nejaky hry mi dou a nejaky ne normalne se spusti a v uvodni obrazovce se me to pta jesli to ma automaticky delat save a kdyz dam ano i ne tak se mi ot zasekne na ty uvodni obrazovce .. bohuzel sem tam predtim dal iso hru s koncovkou .cso tak newim jestli je to tim plz pomozte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no nemuzu spustit treba nfs MW ,marvel ,fight night round 3....ale ten marvel a nfs mi predtim sli zkousel sem to vcera potom co si pomohl s tim fw a sloto a pak sem stim nic nedelal az kdys sem tam omylem hodil ssx.cso ta uz mi to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
taky mi pár her nešlo, kravil se mi USB kabel a ty hry se tam nakopírovali špatně, ale 100Kč to spavilo...

to jako myslíš, že když použiju jinej kabel, že to bude fungovat?

jestli se bavíte o marvel nemesis tak ten mi šel na 3.03oe-c i 3.30oe-a i 3.40 oe-a :?

JJJ bavíme se o měl, ale podle screenshotů se mi zdá, že to bude blbina, tak mi to ani moc nevedí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no newim jestli je to kabalem a myslim ten starej marvel ne ten nemesis ale divny ze predtim mi ten marvel sel a nfs taky a ted proste nic tak nevim a je vic her co mi tam nejdou a nevim jestli je to tim ze sem tam omylem dal hru s koncovkou .cso tak nevim jestli je to tim ale divny ze ut ech her co mi nejdou to funguje vzdycky do uvodni obrazovky ty hra a pak kdys se me to zepta jeslti to ma delat autosave tak kdys to odkliknu tak mi tam zustane jen ta uvodni obrazovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu