Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Instalace a postup jak na Afkima - ICQ, AIM, GTalk, Yahoo!, MSN, Jabber a IRC na PSP


ramalamadingdong

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 150
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele předělejte to pls ať to de i na 3,60 M33 jo :D

Ono to na M33 nejede? jako ja to 3,40 rozjel, ale pak to prestalo nejak fachat.. no ted mam uz m33 a stejne mi to nevali.. kopiruju to kam se da, ale vubec se mi to nepodari rozchodit.. fakt nevim.. vzdycky jen obrazovka s logem psp, a pak uz jen cerna obrazovka... a musim psp vypnout:( Jak ste na tom vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak těm komu to nejde a zobrazí se tam tabulka k prihlaseni ale nic aby jsi zmacknul select!!- pri tom prvnim prihlasovani dejte treba vase jmeno a prijmeni jako nick a heslo dejte jako na icq- pak uz se vam ta tabulka zobrazi- uz se mi to podarilo- kdyz i vam se to nepodari, tak to dal zkousejte dal!!! urcite vam to pujde!!

jakou mate kdo tapetu na ty hlavni strance??!?!?!- jde totiz vymenit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to na M33 nejede? jako ja to 3,40 rozjel, ale pak to prestalo nejak fachat.. no ted mam uz m33 a stejne mi to nevali.. kopiruju to kam se da, ale vubec se mi to nepodari rozchodit.. fakt nevim.. vzdycky jen obrazovka s logem psp, a pak uz jen cerna obrazovka... a musim psp vypnout:( Jak ste na tom vy?

ja mam ten stejny problem!taky to hazim vsude a porad nic!poradte mam 3.52m33-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hele zdravím všechny

nechtěl bych te nejak kritizovat bulku jo ale myslim že ten návod si ty nedelal takze bys ho mozná za svuj vydávat nemel nasel jsem ho totiz i na psp portal wz cz a je uplně totoznej!Mozna ze se mylím ze jsi ho psal i tam ale tam ho psal nejakej ExisZ ja osobne nevim kolik pouzivas nicku ale nezda se mi to...

jinak sorry za OT

edit: sorry až teď jsem si uvědomil jak je to starý ale stejně by me zajimalo kde je pravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zdravím všechny

nechtěl bych te nejak kritizovat bulku jo ale myslim že ten návod si ty nedelal takze bys ho mozná za svuj vydávat nemel nasel jsem ho totiz i na psp portal wz cz a je uplně totoznej!Mozna ze se mylím ze jsi ho psal i tam ale tam ho psal nejakej ExisZ ja osobne nevim kolik pouzivas nicku ale nezda se mi to...

jinak sorry za OT

edit: sorry až teď jsem si uvědomil jak je to starý ale stejně by me zajimalo kde je pravda

mozna to okopirovali odsad ne?nemusis hned nadavat na bulka:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu