Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dostala jsem BAN. Co můj účet?


kazalite

Otázka

Recommended Posts

  • 0
prostě nechápu lidi, co vytáhnou net... hrajou CoD 6 (to bych ještě pochopil) ale že potom zase ten net zapojí, a vlastně nejen že se pošle že tu hru hrály, ale taky třeba že udělali achievementy..... todle že jim nedojde... to musí být prostě *o*o*i......

Hmmm když jsi offline, tak se ti přeci neukládá čas kdy si je získal ;) Taky je před tím potřeba resetovat čas x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky přidám otázku :-) COD MW2 jsem dohrál, hraju jenom offline, na live se pripojuju jen obcas (4 x za rok) kvuli stazeni dema, na live mam vytvorenej jinej solo profil nez se kterym hraju. Je bezpečný se ještě někdy připojit na live? Pokud COD MW2 z disku odstranim asi to moc nepomuze co? Mám FW 1.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dyt MW2 jeste oficialne nevyslo ne?! musite mit mozky angrestu kdyz hrajete hry pred datem vydani a lezete na live ikdyz nikdo presne nevi jak M$ banuje tak timhle si primo rikate o ban...pro mikrostavu neni tezky zjistit co ste hraly a logicky neni legalni spusob jak hru mit pred datem vydani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nekdo rika ze to M$ muze zjistit z datumu ajchu, podle me je to p*covina protoze Xko ma bordel v case i datumu par minut po odpojeni se od livu...nikdo ti 100%ne nerkene jestli to jde zjistit ale ja hraju hry pred vydanim celkem bezne uz od GoW2 a ban nemam...stejne ale vzdycky pro jistotu menim v gondoly datum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu