Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prevod wawe 4 to 3,2,1 easy


romeno

Recommended Posts

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nějaký speciální důvod, proč manuálně patchuješ PFI? IMO ty hry jsou v pořádku, ale ty s nimi něco pokaždé uděláš.

Takže ještě jednou. Nejdříve hru jen rozbal a zkontroluj, nic jiného s ní nedělej. Postni výsledek a prosím na nějaký inteligentní server, nejlépe na takový, na který se ukládají přímo obrázky. (imageshack, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravim , kdyz chci wave patcher nainstalovat tak mi to hazi tuhle chybu

http://www.upload-image.over.cz/images/bi12pc3g2ls8pj0w5c5.jpg

Kdyz se odpojim od netu tak mi to tu chybu nenapise ale u tohohle kromu mi zmizi instalace.

Pred reinstalem windovsu jsem ten wave patcher pouzival ... Proto nechci moc do abgx ...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim , kdyz chci wave patcher nainstalovat tak mi to hazi tuhle chybu

http://www.upload-image.over.cz/images/bi12pc3g2ls8pj0w5c5.jpg

Kdyz se odpojim od netu tak mi to tu chybu nenapise ale u tohohle kromu mi zmizi instalace.

Pred reinstalem windovsu jsem ten wave patcher pouzival ... Proto nechci moc do abgx ...

Díky

Stejně jak se dívám tak instaluješ starou verzi . Nainstaluj si tuto :

http://www.uloz.to/6580345/xbox-360-patcher-nfo-wave-7-xbox360-ccclx-rar

ABGX je teď nutnost používat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ježiši děkuju mockrát konečně mi funguje nevým proč amam waindows 7 x64 ati edition a nešel mi nainstalovat wawe patcher žádnej takže jsme musel patchovat namladynotebooku zdlouhavele přez flashku ted už teda semto tahalpo sti až doted ted už zase všechno jde jusuuuu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Zeptám se- hry mám momentálně patchnuté na wave 3, flash nvm jaký mám, plánuju flash LT+. Budu moci hrát dál hry patchnuté na wave 3? :) Předem díky :)

A ještě jestli je bezpečné chodit s LT+ na livko :)

Půjdou,ale je tu možnost BANU za špatný stealth hry :) ... Prozatím je LT+ ,,bezpečný"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se- hry mám momentálně patchnuté na wave 3, flash nvm jaký mám, plánuju flash LT+. Budu moci hrát dál hry patchnuté na wave 3? :) Předem díky :)

A ještě jestli je bezpečné chodit s LT+ na livko :)

Tobě nestačila jedna odpověď , že jsi musel napsat jedno a to samé do dalšího topicu ??? To je jak u blbejch .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, zeptám se tady... nekamanujte mě prosím, ale nikde nemůžu tuto informaci najít... asi vyhledávám jako lama...

Mám flash LT... dělaný někdy po létě... ale doneslo se ke mě, že mi nové gamesy nepošlapou, že potřebuju LT+... ale momentálně nemám zbytečných 500, tak se chci zeptat, jestli je i patch na LT?

snad mě chápete....

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, zeptám se tady... nekamanujte mě prosím, ale nikde nemůžu tuto informaci najít... asi vyhledávám jako lama...

Mám flash LT... dělaný někdy po létě... ale doneslo se ke mě, že mi nové gamesy nepošlapou, že potřebuju LT+... ale momentálně nemám zbytečných 500, tak se chci zeptat, jestli je i patch na LT?

snad mě chápete....

díky moc

Zalezi ake nove :D Tie ktore nemaju ochranu AP2.5, resp. nie je ta ochrana zaktivizovana v DB 12625, tak si ich zahras.

Hry s AP2.5, nehratelne v DB 12625 (v nizsich DB, resp. v DB Bug hratelne!):

  • AC:B
  • NFS:HP
  • Fable 3
  • Cod:BO
  • Cod:MW 2
  • Halo Reach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ahoj, mam problem s převodem wawe a s vypalováním. Pokud hru patchnu programem 360WavesPatcher z wawe 9 na 4 tak ji před vypálením smím nebo nesmím prohnat programem abgx??? Před použitím 360WavesPatcher mi abgx ukáže vše v pořádku, tak snížím wawe a znovu spustím abgx a polovina věcí je červeně. Výpal samozřejme nefunguje. Jinak dash mam aktuální a flash 1.61 Díky všem za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš FW flashe 1.61 , tak se nic nepatchuje na nižší wave . Jinak kontrola v ABGX se dělá před patchováním potom už se nesmí . Na 1.61 a DB 12625 spustíš vše bez patchování v ABGX kromě her s AP25 ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem zmastil 4té DVD. Zkontroloval jsem KinectSports abgx-em a vypálil v ImgBurn jako jsem to dělával dřív a zese nic. Xbox mi nabídne přehrát dvd ale ne spustit hru. Nemohla by být chyba v DB? Naposledy jsem ho aktualizoval loni v létě a teď včera, když jsem připojil Kinect a spustil orig. Kinect Adventures. Bez aktualizace nešla hra ani Kinect spustit. Co mám jěště zkusit :) dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsi aktualizoval DB z DVD a ne tím postupem tak už ho stejně nemůžeš použít a aktualizuj DB rovnou na nejnovější 12625 . Stáhneš ho zde :

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx#copy

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Jinak máš asi špatnou vypalovačku . Na jaké vypaluješ ? Na ntb a nebo stolním PC a jak stará je ?Na jaké medium ? Zkus to vypálit na jiné vypalovačce .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu