Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prevod wawe 4 to 3,2,1 easy


romeno

Recommended Posts

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pls mám fw 1.5 a hru tekken 6 od pcmakera(takže pravděpodobné wawe 4) a zkoušel sem to opatchovat,ale nevěděl sem přesně jak ptž mi to psalo že když dám na wawe 2 tak mi to nepojede(prostě tam nebyl napsám můj fw) tak sem to dal na wawe 1 vypalil ale nejede to,dá mi to jen na výběr pray dvd a objeví se mi takový to bíli okno(třeba když dáte xbox hru do ps3 nebo pc),tak se chci zeptat na jakej wawe to mám patchnout aby mi to jelo na fw 1.5?

Hele já mam taky fw 1.5 a patchuju to normálně na wawe2 a jede to bez problémů ale můsíš mít ty patche stažený(já sem stahoval wawe1-4 pro jistotu:cheesygrin:) a mělo by to normálně jet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam problém mam patchnuté cod mw2 tímto programem,vypalené a funkční ale když sem tu samou image vypálil znova tak nešla spustit,může to být tim že sem jí předtím projížděl abgx-em ??? a je pravda že to teda napsalo tohle http://img412.imageshack.us/img412/1795/mw2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm super mi to nejde vubec ma vsechno a napise mi to : data for wave 3 are missing please download it before patching your iso. Vubec nevim co z tim :-(

musis mit stazene data pro wave, je tam napsany v programu download data for: vyberes Wawe3 a stahnes, nebo jsi mel stahnout tu vetsi verzi programu od pajy v tomto topicu ktera je kompletni

mam problém mam patchnuté cod mw2 tímto programem,vypalené a funkční ale když sem tu samou image vypálil znova tak nešla spustit,může to být tim že sem jí předtím projížděl abgx-em ??? a je pravda že to teda napsalo tohle http://img412.imageshack.us/img412/1795/mw2.png

jo nechal si udelat autofix, otevri wawespatcherem uvidis ze ma wawe4 tak patchni na pozadovanou wawe, vypni programek zapni znovu otevri to iso a uvidis ze wave se zmeni a pojede v poho, ja taky dal patch pak to projel a musel sem znova patchovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Mne to ide patchnut ale mrzne mi Assassins Creed II, aj verzia od DNL aj od MEGAWARE ...neviete cim to je??? :?

mne ac2 nemrzne ale doskakuju textury na blizku a parkrat sa mi stalo ze az ked som narazil do cloveka az potom sa zjavil :D ci to je normalne? myslim tym je tato hra tak robena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne ac2 nemrzne ale doskakuju textury na blizku a parkrat sa mi stalo ze az ked som narazil do cloveka az potom sa zjavil :D ci to je normalne? myslim tym je tato hra tak robena?

Ak to hras z HDD, tak sa divim, ze ti to doskakuje "pred nosom".

Ak to hras z mechaniky, tak ti mechanika pomaly cita...chcelo by to HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak to hras z HDD, tak sa divim, ze ti to doskakuje "pred nosom".

Ak to hras z mechaniky, tak ti mechanika pomaly cita...chcelo by to HDD.

no hral som to vtedy z dvd ale uz to hram z HDD...a bolo to uplne na zaciatku este nez som zacal robit ulohy tak mozno preto...ale textury na budovach niekedy doskakuju dost blizko aj tak... neviem asi je to tak robene...alebo je mozne ze na to ma vplyv video partition alebo video data present kedze to patchujem na wave 2???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mali dotaz jelikož tomu moc nerozumím obzvláště tomu wave! Mám flash 1.51 a jaký bude rozdíl, když stažené iso opatchuju na wave1 nebo wave2 ....3......4 ? Je to jedno nebo to neni jedno na jake wave tu hru předělám?....No teda krom te 4ky ta mi nepojede jak vím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mali dotaz jelikož tomu moc nerozumím obzvláště tomu wave! Mám flash 1.51 a jaký bude rozdíl, když stažené iso opatchuju na wave1 nebo wave2 ....3......4 ? Je to jedno nebo to neni jedno na jake wave tu hru předělám?

V podstate to je jedno .. konvertuj to na taký fw , aký ti to podporuje ..

Keď hráš online ( čo pochybujem ) , tak možno na tom záleží .. ale aj tak po chvíle dostaneš ban :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Lidi mám takovej problém - šéf má FW 1.5 když použiju 360WavesPatcher na třeba Darksiders nebo Modern Warfare 2, patchnu to na Wave 2 tak mu to píše jen play DVD a nic, zkoušel sem to i přez ppf-o-matic3 se stejným výsledkem. Dash má 8955. Když sem mu patchoval dřív Wave 3 hry přez ppf-o-matic3 třeba Wolverina tak mu to chodilo ale todle zaboha nemůžu patchnout aby to šlapalo nějakej nápad někdo pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mám takovej problém - šéf má FW 1.5 když použiju 360WavesPatcher na třeba Darksiders nebo Modern Warfare 2, patchnu to na Wave 2 tak mu to píše jen play DVD a nic, zkoušel sem to i přez ppf-o-matic3 se stejným výsledkem. Dash má 8955. Když sem mu patchoval dřív Wave 3 hry přez ppf-o-matic3 třeba Wolverina tak mu to chodilo ale todle zaboha nemůžu patchnout aby to šlapalo nějakej nápad někdo pls?

Naozaj ma 1.5? Bol aj 1.51...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muze mi nekdo vysvetlit jak je to s tim patchovanim???

stahnu hru kterou nekdo nahodi na server,rozbalim-bez problemu,vysmahnu img burnem,zmenim book type na dvd-rom,a hra treba nejede....mam 1.6(nepotrebuji iso na rozjed,je tam tusim lite-on mech,snad se nepletu...)

muze tohle nekdo objasnit,nebo popr. poradit v cem otestovat pred palenim abych zbytecne nemrvil jedno dvd za druhym.......

predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu