Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prevod wawe 4 to 3,2,1 easy


romeno

Recommended Posts

Electropunker pokud máš 1.6 tak je podle mě jednodušší si vypálit activation iso a hry nepatchovat... Podle mě lepší způsob i proto, že ty hry nebudou patchnuté a kdybys za nějaký čas reflashoval mechaniku tak ti patchnuté hry na novém FW nepůjdou. Já mám 1.51 proto musím patchovat.

Proč myslíš, že patchnuté hry nepůjdou na novějíším FW. Myslím, že by si s tím novější FW měl poradit s přehledem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

čus tak jsem zkusil Dirty 2 a něak to nešlape... myslím že mam Ixtreme 1.5 tak jsem dal Wave 1 a ono mi to furt háže jako video... mužete mi někdo prosim poradit? jsem v tomhle amatér.. když mam 1.5 tak mam davat jaký wave? abych si třeba zahral Dragon Devinity? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím a když mám teda firmware 1.51 BenQ/Samsung/LiteOn , to jen odhaduju , tak hry z wave 4 patchovat na které wave? Nějak nejsem andličtinář tak v tom programu tápu. Moc díky.

pokud maš 1.51 tak stači když patchuješ na wawe3 ja mam taky 1.51 patchoval sem takhle už několik her a všechno v pohodě šlape 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No akdyby náhodou měl 1.50? Já jsem totiž flaschování zařizoval 4 lidem se kterýma tak nějak vyměňujem hry a já už nevím kdo má jakej. Já mám 1.4 , jeden kolega 1.6 a zbylí 2 asi ten 1.5, nebo 1.51. Je mizi těmato dvěma rozdíl co se patchování týče? Moc díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No díky za info. Já se přiznám že už v tom začínám mít guláš, tak bych tak nějak poprosil kdyby a nejen mě mohl někdo zkušenější napsat na co patchovat wave4 hry pro jednotlivé firmware. Na 1.51 jsem tedy pochopil patchovat na wave3, ale dál nevím. Tedy na co 1.4,1.5,1.6. Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to KenNy: Díky za radu otestuju. Chtěl jsem se jěště zeptat, nedávno jsem vyzkoušel návod z linku http://console-forum.net/showthread.php?t=71122 , kde jsou postupy na patchování her z wave4 na wave3 , pro všechny druhy firmware a mechanik. No právě pro toho kamaráda co má buď 1.50 nebo 1.51 jsem převedl hru Call of Dutty: Modern war 2 přes spec. nastavený abax360 a jelo mu to. Žádnou jinou hru co jsem poté stejně převedl, co je wave4 a opatchuju ji stejným způsobem na wave3 se mu nedaří rozjet. Jen z použitím aktivačního DVD. Napadlo mě jestli záleží jaké soubory (iso) jsou v programu abax nahrány ve složce Stealth Files? Já vím že mám jednen iso soubor a když ho tam nahraju a opatchovanou hru proženu abaxem tak se ten patch odstraní . Tak nevím. Opět předem díky za rady.

Jinak jěště když tady čtu "vyzkoušet hru programem abax360 jestli není vadná" je to v základním nastavení nebo se to nějak speciálně nastavuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to KenNy: Díky za radu otestuju. Chtěl jsem se jěště zeptat, nedávno jsem vyzkoušel návod z linku http://console-forum.net/showthread.php?t=71122 , kde jsou postupy na patchování her z wave4 na wave3 , pro všechny druhy firmware a mechanik. No právě pro toho kamaráda co má buď 1.50 nebo 1.51 jsem převedl hru Call of Dutty: Modern war 2 přes spec. nastavený abax360 a jelo mu to. Žádnou jinou hru co jsem poté stejně převedl, co je wave4 a opatchuju ji stejným způsobem na wave3 se mu nedaří rozjet. Jen z použitím aktivačního DVD. Napadlo mě jestli záleží jaké soubory (iso) jsou v programu abax nahrány ve složce Stealth Files? Já vím že mám jednen iso soubor a když ho tam nahraju a opatchovanou hru proženu abaxem tak se ten patch odstraní . Tak nevím. Opět předem díky za rady.

Jinak jěště když tady čtu "vyzkoušet hru programem abax360 jestli není vadná" je to v základním nastavení nebo se to nějak speciálně nastavuje?

Staci jenom trochu hledat .)http://console-forum.net/showthread.php?t=65131

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cuuste.. mam problem s AC2.. hru jsme patchnul na wawe3 a když jsem to vypálil tak mi to nepustí.. jenm černá obrazovka.. a nebo že je disk poškrábanej.. ale v seznamu kde jsou ajchy je ta hra.. ale jinak nic víc.. nevíte někdo co stim mám? Dík za odpovědi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu