Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prevod wawe 4 to 3,2,1 easy


romeno

Recommended Posts

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat jak je to s hrama, kde se v programu "360waves Patcher" objeví wave?? - už jsem několik her zkusila patchnout na wave 3, ale v xboxu se mi to nespustilo. Děkuji Zuzka

Aky mas flash a ake hry si patchovala? Co ti v xboxe nabehne, alebo...?

EDIT: Ako tak pozeram ked si neodpovedala, ze ci vobec mas tu konzolu flashnutu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky. Promiň, ale dostala jsem se k počítači až teď. Jojo flashnutý xbox mám, zas taková blbka snad nejsem :o). Vše si kontroluju přes ten program 360waver patcher - co je wave 4 hodím na wave 3, protože 4 už na xboxu nespustím. Her už jsem si vypálila spoustu a vše jede, ale u některých se objeví " wave??" a objeví se tabulka - Warning: this wave is unknown. Patching an unknown wave could be risky and make the game totaly useless. Please use the button Feedback to report which game youre trying to patch - už jsem je zkušela patchnout na wave3, ale nezpustily se mi v xboxu. Takže se už raději ptám, jestli je nějaká jiná možnost takovou hru vypálit /zkoušela jsem teď hru Blinx 2, Metal arms, futurama - loadfiles od Pcmakera/ - všechny tyto hry mi při kontrole vyšly wave??. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky. Promiň, ale dostala jsem se k počítači až teď. Jojo flashnutý xbox mám, zas taková blbka snad nejsem :o). Vše si kontroluju přes ten program 360waver patcher - co je wave 4 hodím na wave 3, protože 4 už na xboxu nespustím. Her už jsem si vypálila spoustu a vše jede, ale u některých se objeví " wave??" a objeví se tabulka - Warning: this wave is unknown. Patching an unknown wave could be risky and make the game totaly useless. Please use the button Feedback to report which game youre trying to patch - už jsem je zkušela patchnout na wave3, ale nezpustily se mi v xboxu. Takže se už raději ptám, jestli je nějaká jiná možnost takovou hru vypálit /zkoušela jsem teď hru Blinx 2, Metal arms, futurama - loadfiles od Pcmakera/ - všechny tyto hry mi při kontrole vyšly wave??. Děkuji.

Protoze to budou hry na prvni xbox a ty se patchovat nemaji.

Edit: A jeste se zeptam stahla si update pro podporu her ze staryho xboxu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navod od PC makera:

1.Stáhněte si nejdříve update(Emulátor)pro zpětnou kompabilitu pro Xbox hry.

http://loadfiles.in/8b7y7w6psibi/XBOXCompatible_11-2007.zip 

2.Rozbalte soubor.zip a vznikne vám soubor default.xex

3.default.xex nakopírujte na flashku,nebo vypalte na cd,dvd atd.

4.Vložte flashku,nebo vypálene cd,dvd do Xboxu a proveďte update a je hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny tři hry : Blinx 2, Metal arms, futurama jsou hry původně xbox 1 , upravené pro xbox360 . Nepatchují se ale , na spuštění her musíš mít nainstalovaný emulátor : http://www.xbox.com/en-GB/games/backwardscompatibility.htm#disc a ten nainstaluješ jedině jestli máš k xboxu HDD . Ten se instaluje na HDD , bez něho to nejde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdarec, celou dobu jsem programek používal a fungoval v pohodě,ale ted jsem to chtěl použít na Splintera, po patchnutí to normálně napíše,že je tam wave3 ,ale pokud to dám do agbx360, tak to napíše,že to pojede jen s active iso ,že je tam wave4..nevíto co s tím ..mam firmware 1.6 a metro 2033 jsem patchnul a funguje v klidku:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu