Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Funkcnost PSP, prosim pomoc! :(


neon4

Otázka

Mam hroznej problem s PSPckem. Mel sem nainstalovany CFW 5.03 GEN-A a vsechno slapalo v pohode. Pak sem tady na foru objevil ze vysel 5.03 GEN-B tak sem (podle navodu to nainstaloval) takze sem PSP resetoval, naformatoval kartu, nahodil chickhen, nahodil gen-b. ale nic mi nefungovalo, ani pluginy, ani hry, nic co by melo fungovat:cry:. tak sem hledal na netu a tam sem nasel ze musi bejt nainstalovanej gen-a a az potom se ma updatovat na gen-b. tak sem to zase cely resetoval a formatoval, nahodil chickhen - gen-a - gen-b ale ani ted nic nefunguje:cry:. porad mi to systemu pise 5.03 gen-a (zadny gen-b) pluginy nejdou, hry nejdou. nemam tam ani jednu ikonu umd mechaniky :cry:, tak sem to znova naformatoval a resetoval abych to mel apon normalni ale je to porad stejny, nemam tam ikony ty mechaniky a co hur, automaticky se mi v adresari v pocitaci vytvarej slozky jako ISO, seplugins, game150 a game 5xx. tyhle slozky sem tam nikdy v zivote predtim nemel (krome seplugins a iso) :cry: co je s tim spatne? nebo jak to mam napravit, prosim pomoc :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

jednoduse proto ze mi to takhle jak rikas vubec neslo :cry:

http://pspslimhacks.com/custom-firmware-5-03-gen-b-for-hen-released/

http://www.atmaxplorer.com/2009/11/install-psp-custom-firmware-5-03-gen-b-via-chickhen-r2/

ted kdyz chci nainstalovat gen-b rovnou z chickhenu tak mi to akorat napise now reboot into 5.03gen-b cfw a nic vic, zadny potvrzovani Xkama a v systemu to pise 5.03 GEN-A (Full) a ne zadnej gen-b

muzu tomu nak pomoct kdyz v recovery menu zformatuju flash1 + reset settings? pak bych zase dal update firmware a zacal znovu....

muze mi nekdo prosim pomoc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no, tak polovinu veci sem uz napravil, ale stejne mam ted jeden docela na hovno problem

1.) nahodim chickhen r2

2.) spustim instalaci 5.03 GEN-B

3.) v instalaci mi to napise JENOM ,,Now reboot your psp to CFW 5.03 GEN-B'' a po par sekundach se to vrati do XMB

4.) ale me se 5.03 GEN-B nenainstaluje, v system information mam napsano ,,5.03 GEN-A (Full)'' to je ten problem

(vse sem instaloval nanovo, nejdriv chickhen, potom gen-b)

(psp 3004 fw 5.03)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no, tak polovinu veci sem uz napravil, ale stejne mam ted jeden docela na hovno problem

1.) nahodim chickhen r2

2.) spustim instalaci 5.03 GEN-B

3.) v instalaci mi to napise JENOM ,,Now reboot your psp to CFW 5.03 GEN-B'' a po par sekundach se to vrati do XMB

4.) ale me se 5.03 GEN-B nenainstaluje, v system information mam napsano ,,5.03 GEN-A (Full)'' to je ten problem

(vse sem instaloval nanovo, nejdriv chickhen, potom gen-b)

(psp 3004 fw 5.03)

pri spusteni gen updater drz L (levy tlacitko na hore)

me to tak fungovalo a mel sem stejnej problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pri spusteni gen updater drz L (levy tlacitko na hore)

me to tak fungovalo a mel sem stejnej problem

delas si prdel kamo? ty ses uplnej GENIUS! ono to fakt funguje :D tak to je dobry, diky moc, ses skvelej, konecne nekdo kdo dokaze poradit a ne jenom do nekoho rejpat at to vysvetli lip nebo ze ma psat prispevky jinak. dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam problem kdyz chci spustit program chicken tak se mi to kousne a vypne a jde o psp 3004 porad te mi diky

:cry:

dej restore default settings jestli to nefunguje i tak pak naformatuj kartu

a jestli nepomuze ani to tak to zkousej porad dokola chickHen je nestabilni :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a nevite nejakou stranku kde ten chicken se stahuje a kde funguje diky za odpoved

ja uz myslel ze ho tam mas :D

ChickHEN R2 mod2:

http://www.edisk.cz/stahni/66157/ChickHEN_R2.rar_98.4KB.html

slozku chickhen nahraj do ms0:/PSP/PHOTO

Pro PSP 2000:

jdi v menu do PHOTO a otevri slozku chikhen, sjed rychle dolu a pockej na poslednim obrazku (souboru) a zkousej to tak dal dokud ti obrazovka nezabilka zelene a neobjevej se ti vsude pruhy

Pro PSP 3000

jdi v menu do PHOTO a otevri slozku chickhen, zustan na prvnim obrazku, nikam jinam nesjizdej a zkousej to tak dal dokud ti obrazovka nezabilka zelene a neobjevej se ti vsude pruhy

az se ti to povede tak mas chickhen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mě se stalo něco podobnyho jako tomu ze začátku měl sem firmware 5.03-M33-6 vypnu psp dám tam gen-b nainstaluju ho a nešly mi náky hry co mi predtim šli tak sem vypnul psp dal tam cf-eloader nainstaluju ho a mám firmware 9.90 MHU a nejdou žádný hry vypnu psp zkusim to zase a znova to samí dám tam gen-b a mám firmware 5.03 MHU ale hry zas nejdou a takhle asi 3x dokola až sem tam zkusil dát gen-a a ten jedinej mi funguje takže je to naštěstí ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu