Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupe Ipod TOUCH 2G


Marchelino

Recommended Posts

Ahoj , premyslim na koupi Ipodu touch nejlepe 2G a chtel jsem zjistit jesi to ma cenu.Ipoda chci predevsim na hry protoze si myslim ze tam jsou slusne hry ktere se kvalitou vyrovnaji tem na psp ale nikdy jsem na tom nehral takze se jenom domnivam ,mam psp ale ipod je trosec o necem jinem tak bych to chtel zkusit,no a take by me zajimalo jaky ma ipod zvuk v origo sluchatkach?hraje kvalitne?podle me by mel je to jeho specializace,jinak nejsem si uplne jisty jestli na nem jdou stejne hry jak na iphonu to bych chtel taky potvrdit nebo vyvratit ,hlavne by me tedy zajimalo jestli se vyplati kupovat ipoda kvuli hram jestli je na nej dostatek kvalitnich titulu ktere zabavi,take by me zajimala vydrz baterie. Dik za odpovedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to nesrovnavam je mi jasne ze na psp jsou schopnejsi hry jak na ipod ale ted jak bylo to sucho tak jsem zavidel hafo her co bylo pro ipoda hrali jste na tom nekdo takovej ten fingerboard??to me dostalo :D jinak JB jde momentalne max na 2G ze???a jak to teda hraje ve sluchatkach?predpokladam ze psp na to nema kdyz je to ta mp4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve sluchátkách to nehraje zas tak špatně když nejsi nějak extra náročnej na kvalitu, samozřejmě postupem času bych doporučil dokoupit lepší sluchátka protože je to o poznání lepší. jinak na 2G jde JB v pohodě na 3G nevím a k těm hrám jen že jsou supr a je jich celkem dost takže si podle mě každej vybere co ho baví nejvíc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som predal psp a kvoli hrám som si kúpil iPod touch 2G, môžem to len odporucit, je pecka vec.

az tak jo :D jako ja nechci psp prodat prave ze ted uz chyta druhej dech diky GO a zase po dlouhe dobe jsou na nej dobre hry (jak and daxter,ghostbusters,GTA:CHW,AC vyjde..)a navic za ty 2500 to je skoda prodat ale ipod je o necem jinem diky dotykovce a velikosti...a co na tom tak paris nejvice?ps. jak se ti ovladaji gamesy pomoci virtualnich analogu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tak bokem GTA:CHW vyjde aj na ipod :D jinak ty analogy to je o zvyku

tak to je luxus :) a co resi 4 na ipodu je to good?hrali jste nekdo?ja videl bvidea a mazec a pak jeste takoe ty auta na okruhu a je tam i pohled zevnitr a upe pekna grafika na psp neni zadna zavodni hra kde by tak pekne vypadala pristrojovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty auta sem hrál a je to pecka ten resi nejsem si jistej ale hraly to borci ze třídy a říkaly že bomba :D

no tak asi do toho teda pujdu no kdyby jste nedko vedeli o touch 2G na prodej dejte vedet :-D je mi jedno kolik GB verze

EDIT: ted koukam ze ty jej prodavas a jsi z ol coz je taky v pohode ja jsem z krnova to neni daleko od tebe kua nechces to nejak vykseftovat??:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu