Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPhone 3gs 16gb FAKE???


Sike

Otázka

Dobrý večer mám dotaz.. Na internetu jsem našel že někdo prodává iPhone 3gs 16gb za 4999kč. Jeto úplně neuvěřitelné a mám strach že jde o podvodníka. V popisu inzerátu stojí :

Dobrý den přeji.

Prodávám IPhone model Apple IPhone 3GS 16GB. Samozřejmě je to originál :-) Proč bych měl přístroj popisovat slovy, jako: překrásný, velice pěkný, výborný, když tato slova jsou vhodná pouze pro použité zboží. Můj telefon je NOVÝ a tak se nemůžu zmínit o zacházení k přístroji, když zatím ani žádné nebylo :-) IPhone byl zakoupený dne 21.10.2009 (7 dní starý ;-) u O2 a od tohoto dne tedy běží i plnohodnotná 2-roční záruka. Všechny fotky jsou autentické.

Telefon se posunul k lepšímu od své předchozí generace (3G) hlavně v hardwaru, téměř dvojnásobně se zrychlil takt procesoru a i kapacita operační paměti, k tomu přidali kompas(takzvaný magnetoresistivní senzor ) a ve spojení s GPS se stal perfektním nástrojem pro Google Street View.

Každopádně Vám umožní tato hardwarová evoluce v rodokmenu IPhone si užívat aplikací pro OS X, ať už si tvůrci softwaru pro IPhone vymyslí cokoliv :-)

Obsah balení je:

1x iphone

1 x sluchátka

2 x propojovací kabel k PC (jeden je navíc)

1 x nabíječka (česká síť)

1 x manuál

1 x záruční list O2 – vystavený na 21.10.2009

+ jako BONUS přidám

1 x kryt na zadní část telefonu (modrý)

1 x obal červený

1 x obal černý

1 x hadřík

cena: 4 999 Kč

Fotky co má u inzerátu : http://nalistuj.cz/fotka.php?images=2011084842702.jpg Ptám se tedy, myslíte žejeto fake? Nechci vyhodit oknem 5000kč.. Děkuji za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

podle me ani nevi co pise ;)

Telefon se posunul k lepšímu od své předchozí generace (3G) hlavně v hardwaru, téměř dvojnásobně se zrychlil takt procesoru a i kapacita operační paměti

coz je blbost proto 3GS se sice zmenil takt cpu ale ne 2x a pamet zustala tusim stejna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja bych tomu neveril....novej za 5000 kdyz normalne stoji daleko vic..a fotku si muze sehnat od koho chce na netu nebo od nekoho kdo ho ma...nebo je to nekdo kdo k takovejm prisel rychle a snadno..a ma jich vic a chce se jich zbavit...ale to nevim..ja bych tomu neveril...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja se bojim ze vyhodim penize oknem psal sem mu e mail zatim neodepsal, nasel sem dalsi este podivnejsi: http://mobil.bazos.cz/inzerat/4564659/Apple-iPhone-3GS-32GB-Nerozbaleny.php cenove byto mozna odpovidalo ale na obrazku je krabice od 3G a on tam pise jen upe minimum informaci a ze pry prodava 3GS 32GB, podle ceny bych usuzoval ze to fake neni, u predesle 5 tisic za novej 16gb 3gs mi pride zeten chlap je bud blazen nebo jeto fake ale jako za 5 tacu kdyby to fake nebyl bych byl vysmatej, 20 tacu semi zat odavat nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěj osobku, a jestli se bude vymlouvat tak to je fake

No ja se bojim ze vyhodim penize oknem psal sem mu e mail zatim neodepsal, nasel sem dalsi este podivnejsi: http://mobil.bazos.cz/inzerat/4564659/Apple-iPhone-3GS-32GB-Nerozbaleny.php cenove byto mozna odpovidalo ale na obrazku je krabice od 3G a on tam pise jen upe minimum informaci a ze pry prodava 3GS 32GB, podle ceny bych usuzoval ze to fake neni, u predesle 5 tisic za novej 16gb 3gs mi pride zeten chlap je bud blazen nebo jeto fake ale jako za 5 tacu kdyby to fake nebyl bych byl vysmatej, 20 tacu semi zat odavat nechce

Edit : nevydíš tam to Sko na té krabici ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ja se bojim ze vyhodim penize oknem psal sem mu e mail zatim neodepsal, nasel sem dalsi este podivnejsi: http://mobil.bazos.cz/inzerat/4564659/Apple-iPhone-3GS-32GB-Nerozbaleny.php cenove byto mozna odpovidalo ale na obrazku je krabice od 3G a on tam pise jen upe minimum informaci a ze pry prodava 3GS 32GB, podle ceny bych usuzoval ze to fake neni, u predesle 5 tisic za novej 16gb 3gs mi pride zeten chlap je bud blazen nebo jeto fake ale jako za 5 tacu kdyby to fake nebyl bych byl vysmatej, 20 tacu semi zat odavat nechce

Tak klikni na jeho jméno a uvidíš, kolik iphonů tam prodává ...

Ten ^^ nahoře, je lepší, když si pro něj zajedeš osobně, lepší, když dáš litr navíc za cestu , než když vyhodíš 5k ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ted jsem si vsiml ze ten za 5 tisic je dole pod malim jmenem napsano : lokalita: Celá ČR :D :D Takze to fake asi bude ale ma to popsane krasne vse co ktomu dava atd, a ten za 14 tisic tam nema napsane zadne info proste jen prodavam tohle a nic vic to bych tipoval spise na fake, oboum pisu e mail cekam na odpoved, za vsechny radi dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ted jsem si vsiml ze ten za 5 tisic je dole pod malim jmenem napsano : lokalita: Celá ČR :D :D Takze to fake asi bude ale ma to popsane krasne vse co ktomu dava atd, a ten za 14 tisic tam nema napsane zadne info proste jen prodavam tohle a nic vic to bych tipoval spise na fake, oboum pisu e mail cekam na odpoved, za vsechny radi dekuju

Říkám ti, koukni tady -> http://mobil.bazos.cz/inzerat/456465...erozbaleny.php na to jméno, klikni na to a uvidíš kolik iPhonů tam prodává a všude má jiný město atd ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co si otom myslíte? napsal my : Dostal jsem telefon od vnoučat a ne jen, že s ním neumím, ale téměř na něj nevidím, takže mi svolili prodej..

Jsem z Opavy a protože jsem nemobilní důchodce, tak se za Vámi nikam nedostanu.

Jak jste na tom Vy ?

A v inzeratu ma napsano :

Apple iPhone 3GS 32GB - Nerozbalený!! A jak ho tedy vyzkoušel? už i já si začínám myslet že jeto FAKE :( A tosem se těšil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No prave jeto daleko, napsal my : Jsem strarší, ale iPhona už jsem viděl 5.gif

Omlouvám se, ale nemám na Aukru ani na tom ebay účet.

Chápu, že v dnešní zkažené době se nedá nikomu věřit, ale já opravdu pane nejsem z těch co by chtěli někoho okrádat.

Děkuji za pochopení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No prave jeto daleko, napsal my : Jsem strarší, ale iPhona už jsem viděl 5.gif

Omlouvám se, ale nemám na Aukru ani na tom ebay účet.

Chápu, že v dnešní zkažené době se nedá nikomu věřit, ale já opravdu pane nejsem z těch co by chtěli někoho okrádat.

Děkuji za pochopení

Důchodce, kterej neumí s tím telefonem, ale s PC jo a ještě velmi dobře .. Co si myslet xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu