Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

V posledním týdnu si většina z nás zažila pocit, kdy mu konzole vypsala hlášku ....banned.....a nám zbyli jen oči pro pláč. Asi jako každý jsem si řekl co teď, protože nám zablokovali několik možností. Zprvu jsem si řekl, že co nadělám, tak oželím kámoše, kteří jsou stejně zabanovaní, pohraju si chvíli offline a následně zakoupím novou konzoli. Dnes jsem se ale dozvěděl, že každý profil, který je na zabanované konzoli a pokusím se s ním připojit k live je porušen a nám zůstanou jen dvě možnosti...zůstat offline nebo si obnovit poslední aktualizaci profilu. Pochopte, že v mém případě to nepřichází v úvahu, protože při čekání měsíce se bavím asi o 10-12 000 G, takže mi můžou vlézt akorát tak na hrb. Nyní mi zjevně nezbývá nic jiného než čekat než xbox odejde a pak jít do PS3. Co naplat....MS asi hrozně vadilo, že jsem měsičně utrácel 2-3000 MS pointů a kupoval live...tak ať si to nechají a chodí se jak sráči chovat jinam...vím jediné nenasrali mě ničím ani tím HDD či banem, ale aby si ti debilové dovolili mi šáhnout na hráčský profil tak to už je moc...

MS si podepsal hrobeček tím, že si dovolil šáhnout až na moc věcí a na profil neměli vůbec právo šahat

MS Si může akorát tak na*rat a maj velkou smůlu protože x lidí i když pirátů přejdou na ps3 (tekly jim peníze z live a DLC contentu) a ti co v čr například hráli čestně maj taky celkem smůlu protože jim téměř všechny přátele zabanovali...tak co jim zbývá..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kdyz to tak vezmes tak maji bohuzel pravo na vsechno je to jejich sluzba jejich kosole a pokud si s modifikovanou sel nekdy na live porusil si to co si ji potvrdil takze na to pravo maji jen je jejich vec ze hodne veci pujde rapidne dolu a naopak u PS3 rapidne nahoru.... ja jeste nemam ban nikdy sem taky nebyl s palenkou na live ale to mi je mozna ted na h pac kontrolujou FW v mechanice no ale ja si pockam nez me bannou budu si to uzivat a potom si necham chipnout xbox zaruku bych ztratil tak jak tak a chip je nedetekovatelny a nemusim nic patchovat a pojede mi vsechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud dostanu ban jeste jsem ho zatim nedostal tak jedina volba je jasna ze jo pokud znemozni hrat palene hry na xbxo live tak tahle konzole už nemá žádnou vyhodu oprotti PS 3 driv byla cena ale ted už je to všechno vyrovnane navic PSN je zdarma tak nevidim duvod platit multiplayer ktery jsi uz platim koupenim hry a zaplatil jsem si ho kdyz jsem koupil konzoli. Takze xko si necham na palenky a pokud by vysla opravdu dobra hra na multak napr COD MW2 tak si ji koupim na PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beru služby jako HDD, ale zablokování profilu je svinsto, kterým u mě skončili...brzo to někde vyzkouším a seru na ně...

Tim ze sis udelal flash, si se pohrbil sam. MS za to v zadnym pripade nemuzou. Vubec nechapu smysl toho topicu, to je jako kdyby se nekdo rozciloval ze dostal pokutu za to, ze jel ozralej na cervenou. Jendou jsou dany nejaky pravidla a ty se musi dodrzovat a pokud je vedome porusujes, musis pocitat s nasledkama. Stejne jsou MS este meky, na konzoli i uctu mas ban, ale este porad na ty konzoli muzes hrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim ze sis udelal flash, si se pohrbil sam. MS za to v zadnym pripade nemuzou. Vubec nechapu smysl toho topicu, to je jako kdyby se nekdo rozciloval ze dostal pokutu za to, ze jel ozralej na cervenou. Jendou jsou dany nejaky pravidla a ty se musi dodrzovat a pokud je vedome porusujes, musis pocitat s nasledkama. Stejne jsou MS este meky, na konzoli i uctu mas ban, ale este porad na ty konzoli muzes hrat...
A je někde napsáne v podmínkách že po banu nebude fungovat hdd ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.a.c.o.: s konzolí beru ....ale profil? profil byl v mém užívání, platil jsem si live apod....nemaj mi co šahat na jeho nastavení a měnit určité věci...navíc dostali to všichni banovaní nejen ti co pálí hry....kdyby šlo o cokoliv jiného, tak beru a neřeknu nic...i ban si zasloužím...

ale v mém případě tím, že si mi pohráli s profilem = jdu do ps3 a seru na MS :)

paco: smyls, většina lidí má ban a ti co hrajou originálky mají prázdno, protože jsou všichni offline :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty moznosti ankety moc nedavaj smysl.. alespon mne ne.

vidim moznosti:

1) zustavam s bannutym xboxem offline a hraju dal

2) prodavam a kupuji druhy a pojedu zas palenky

3) prodavam a kupuji druhy a pojedu originaly

4) prodam stary a kupuji PS3

5) necham si bannuity na pirateni a kupuji druhy xbox na legal a online

az dostanu ban, tak to vidim na 90%, ze pojedu originaly.. a potom tak 70% ve prospech PS3. cena uz je prakticky stejna, k tomu live zadarmo.. a zadny takovydle kundeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cely to nejak nechapu, co tu resite... Kdyz si flashnes romku tak je jasny ze musis nest nasledky a snad bys nechtel Gcka kdyz hrajes palenky... Mas hrat ofline a mel bys klid :)... Ale s tim HDD me to zaskocilo jak nefunguje to ti ho nejak bloknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xDante1986: Je sice fakt,ze ses pri zbirani Gcek u her nadrel,ale hral si to na vypalovanych hrach.To je ten hlavni problem.Je mnoho profilu,ale take profilu kde maji treba 100 her a stech s 100 her ma nekdo 100 000G.Kde o to,ze jsou mezi vama lidi co maji treba 20 originalnich her a jsou poctivy.Takze se take snazej,aby se hralo poctive.

Mimo jine BAN dostava i ten co ma nepravdive informace o svem profilu (zeme puvodu) V tomhle si M$ doslova nasral.Casem by jsem sel take do PS3,jen na to jak si nemam prachy :_(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cely to nejak nechapu, co tu resite... Kdyz si flashnes romku tak je jasny ze musis nest nasledky a snad bys nechtel Gcka kdyz hrajes palenky... Mas hrat ofline a mel bys klid :)... Ale s tim HDD me to zaskocilo jak nefunguje to ti ho nejak bloknout?

No , nemôžeš inštalovať hry na HDD :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oni zasahujou i do profilu ,hmm...tak to je drsné ,to jsem teda nečekal ,že to myslí až tak vážně ,těžko říct jestli si tímto nějak pomůže ,více her tím asi těžko prodají - navíc si myslím že to tak max uškodí prodeji konzolí.Sem zvědav ,kolik lidí tím přejde na ps3 - kde je hlavní lákadlo asi online hraní zdarma.No uvidíme.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele panove, co je vlastne zabanovany ? je to konzole nebo profil ?

protoze jestli je to konzole a ta se nekomu proda tak je v podstate v hajzlu, protoze si uz nezahraje.

a mam takovej dojem, aby se ted v annonci nebo na nejakejch prodejnich servrech neobjevila sposuta inzeratu, prodam xbox 360...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anketa nema dostatek moznosti abych mohl hlasovat, chyby moznost, je mi to jedno mam vse original.

Osobne tento krok MS chapu a jsem za nej rad. Uvedomte si ze diky palenkam prichazime o tituly v nasem rodnem jazyce, vyvojari se muzou vyprdnou na nejake lokalizace kdyz to nikdo nekupuje, tech par set nebo tisic kusu je nevytrhne.

to shark:

citace z xboxweb.cz

"Ako prvé, a to najhoršie, je zrušenie prístupu na Xbox Live. Na Vašej konzole si už nikdy nezahráte online, nestiahnete demo, nepozriete online video, nestiahnete updaty do hier a ani si už nikdy nekúpite akýkoľvek obsah (aspoň ušetríte MS points :)) ). Banu tohto tipu docielite hraním záložných kópii, alebo ľudovo povedané pálenkami.

Počas tohto banu nemáte zabanovaný gamertag (Live účet). Tí menej šťastní, ktorý gamertag zabanovaný majú sa to dozvedia jednoducho cez e-mail. Microsoft po zabanovaní účtu vždy pošle správu na Váš mail uvedený pri registrácii prečo tak učinil.

Druhá nemenej "smutná" správa je zrušenie možnosti inštalácie hier na HDD. Tie ktoré už na harddisku nainštalované máte Vám po pokuse spustenia napíšu chybu, že máte hru zmazať a znova nainštalovať. Po tomto úkone Vám Xbox napíše že daná hra túto funkciu nepodporuje. Jednoducho si budete musieť zvyknúť na staré časy s dlhým načítavaním a hlučnou mechanikou. HDD samotnému sa ale nič nestalo, toto blokovanie vyvoláva samotná konzola, na ktorej už inštalovanie hier nepôjde na žiadnom HDD.

Gamertag/Live účet je na zabanovanej konzoly "poškodený". Na tejto konzole budete mať možnosť stále odomikať achievementy, ukladať a loadovať savy. No pri prenesení HDD, na ktorom sú tieto údaje uložené, do nezabanovaného Xboxu, vypíše sa chyba. Jednoducho nemôžete nazbierať achievementy z napálených hier na zablokovanej konzole a potom ich cez nezabanovanú konzolu, po prenesení HDD, aktualizovať na Xbox Live. Windows Media Center je taktiež zablokovaný, no streamovať video a hudbu je stále možné. Hranie Vašich arcade hier a DLC, ktoré sú uložené na HDD, je na zabanovanej konzole rovnako stále možné."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anketa nema dostatek moznosti abych mohl hlasovat, chyby moznost, je mi to jedno mam vse original.

Osobne tento krok MS chapu a jsem za nej rad. Uvedomte si ze diky palenkam prichazime o tituly v nasem rodnem jazyce, vyvojari se muzou vyprdnou na nejake lokalizace kdyz to nikdo nekupuje, tech par set nebo tisic kusu je nevytrhne.

naprostej souhlas!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anketa nema dostatek moznosti abych mohl hlasovat, chyby moznost, je mi to jedno mam vse original.

Osobne tento krok MS chapu a jsem za nej rad. Uvedomte si ze diky palenkam prichazime o tituly v nasem rodnem jazyce, vyvojari se muzou vyprdnou na nejake lokalizace kdyz to nikdo nekupuje, tech par set nebo tisic kusu je nevytrhne.

U Xka jsem zůstal jen kvůli pálenkám :dozey:

Ps3 podle mě teď má navrh a u xka nezůstanu.

Žádné placení za live a nic podobného,to bude život :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze mam par veci k tematu

pokud je mi znamo jedina moznost jak M$ muze prijit na pirata je ze mate u stazeny hry poskozeny videosoubor nebo hraje na livu hry pred datem vydani...lidi co to delaj nechapu...kazdopadne dneska me kamos ukecal abych sel zahrat pod jinym profilem (vytahnul jsem pametovku se savma, ajchama a profilem pod kterym sem hral MW2) takze se uvidi jak je Bill dobrej (na HDD je jeden tajemny systemovy soubor mozna prave tam se tyhle veci ukladaji...no uvidim a dam vedet)

k tomu jak se dante vzteka-> si snad delas prdel ne?! ukradl si par tisic a dostal si za to trest tve tak tady prestan brecet...jsi zlodej a hotovo

a posledni vec...nejaci borci tady pyskujou na to ze je live placnej kdezto PSN ne...hrali jste nekdy na PSN? kvalita sony serveru je od tech u MS uplne nekde jinde...pingy litaj nahoru a dolu jak boing prepadeny teroristy..u mikrostavy tedy platite ale platite za kvalitu

btw sem taky svinsky pirat a jednou ban dostanu ale ze bych kvuli tomu mel deprese...

btw2;) zabalte si xko do rucniku a nechte ho spalit treba vam z reklamacky prijde nebannuty :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bratrancovi se to stalo taky (nemněl flasch hral jen origo ) dneska sme volaly na MS a tam nam řekly že dostal ban za porušení podminek unas není live potporovany proto se nemužem registrovat na CZ a protože se registroval na jinou zemi musel zadat nepravy udaje a tečka nic vic nam neřekli a pak sme se zeptaly na zaruku řekli že ji strací a to ho ma bratranec nema ani rok

Jeto užasny slišel sem že ban mužu dostat i za origo ale nějak sem to bral jako povidačku ale ona je to pravda nechapu co stoho MS ma jen přichazí o peníze . Tak sem rad že sem za origo nedal ani korunu a na live už nikdy nepolezu

heh opravdu se smějete dál? jeden z prvních co mají ban za to, že hrají z čr :D uvidíme co budete říkat pak...vzato z konzolista.cz

edit: BTW kolik si myšlíš, že pro ně může stát lokalizace hry? :D když hru lokalizují na pc...tak pro ně není problém kdyby chtěli to lokalizovat i na xko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu